Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Кечеджі Наталію , ученицю 6-А класу, за 1 місце з математики, учитель Шершньова Олена Анатоліївна

Сливенка Максима, учня 11-Б класу, за 1 місце з біології, учитель Плетньова Ганна Василівна,  3 місце з математики , учитель Шершньова Олена Анатоліївна та 3 місце з хімії,  учитель Хурса Юлія Петрівна

 Кудрявцеву Валерію, ученицю 9-І класу, за 2 місце з біології, учитель Батюк Людмила Миколаївна

Оскерко-Рославлєву Анну, ученицю 10-А класу,  за 1 місце з географії, учитель Литвиненко Тамара Леонідівна, 3 місце з української мови та 2 місце у конкурсі української мови ім. Т.Г.Шевченка, учитель Шостак Лариса Іванівна

Роман Інну, ученицю 9-А класу, за 3 місце з географії, учитель Литвиненко Тамара Леонідівна

Селецьку Альону, ученицю 11-В класу, за 3 місце з географії, учитель Литвиненко Тамара Леонідівна

Питомця Єгора, учня 8-А класу, за 2 місце з історії України, учитель Мироненко Марина Ігорівна

Ваколюк Наталію, ученицю  10-А класу, за 3 місце з історії України, учитель Панкєєва Жанна Миколаївна та 1 місце з англійської мови, учитель Лагута Надія Сергіївна

Добровольську Анастасію, ученицю 9-А класу, за 3 місце з історії України, учитель Рогачева Наталія Всеволодівна

Андрієць Катерину, ученицю 10-А класу, за 3 місце з фізикиї, учитель Сахацька Світлана Анатоліївна

Кривицького Дениса, учня 11-А класу, за 3 місце з фізики, учитель Магура Марина Доменіківна

Прусову Маріанну, ученицю 9-І класу, за 2 місце з хімії, учитель Хурса Юлія Петрівна

Соляник Майю, ученицю 10-А класу, за 2 місце з хімії, учитель Хурса Юлія Петрівна

Лифиренка Богдана, учня 10-А класу, за 3 місце з хімії, учитель Хурса Юлія Петрівна

Коваленко Діану, ученицю 9-І класу, за 1 місце з французької мови, учитель Мар'єнко Олена Олексіївна

Горопашну Яну, ученицю 11-Б класу, за 1 місце з української мови, учитель Шостак Лариса Іванівна

Іванову Наталію, ученицю 9-А класу, за 2 місце з німецькоїї мови, учитель Горова Лілія Олександрівна та 3 місце з англійської мови, учитель Богдан Лариса Віталіївна

Мархай Нелю, ученицю 8-А класу, за 2 місце з французької мови, учитель Максимова Тетяна Олександрівна

Засядько Ольгу, ученицю 11-Б класу, за 2 місце з української мови, учитель Шостак Лариса Іванівна

Волосюк Тетяну, ученицю 8-В класу, за 3 місце з німецької мови, учитель Горова Лілія Олександрівна

Коломієць Юлію, ученицю 8-В класу, за 3 місце з німецької мови, учитель Горова Лілія Олександрівна

Левченко Ладу, ученицю 11-Б класу, за 3 місце з німецької мови, учитель Ляшенко Оксана Василівна та 2 місце з інформатики, учитель Сидоренко Тетяна Василівна

Вітковську Анну, ученицю 8-А класу, за 3 місце з французької мови, учитель Мар'єнко Олена Олексіївна

Лукашевич Єлизавету, ученицю 9-І класу, за 3 місце з французької мови серед 10 класів, учитель Мар'єнко Олена Олексіївна

Ткачука Данила, учня 8-Г класу, за 3 місце з української мови, учитель Шостак Лариса Іванівна

Капінос Мішель, ученицю 8-А класу, за 3 місце з англійської мови, учитель Сова Олеся Олександрівна

Троян Карину, ученицю 9-А класу, за 3 місце з англійської мови, учитель Степун Дар'я Сергіївна

Кузьменко Ксенію, ученицю 11-Б класу, за 2 місце з англійської мови, учитель Кухарчук Оксана Петрівна

Рубана Юрія, учня 10-А класу, за 3 місце з інформатики, учитель Сидоренко Тетяна Василівна

 

 

 

 

 

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки