Полтавська гімназія № 13 на 2016-2017 навчальний рік оголошує набір до 5-х гімназійних класів :
- допрофільний математичний;
- іноземної філології (поглиблене вивчення англійської, німецької, французької мов);
- художньо-естетичного профілю (композиція, комп’ютерна графіка, живопис, малюнок)
Порядок приймання здійснюється на конкурсній основі відповідно по «Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей до гімназій, ліцеїв,
колегіумів, спеціалізованих шкіл», затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки України 19.06.2003 N 389, Положення про загальноосвітній навчальний заклад та на підставі Статуту Полтавської гімназії № 13.
Конкурсні випробування для учнів Полтавської гімназії №13, які вступають до 5-го класу гімназії, проводяться у травні 2016 року у вигляді:
- контрольних тестових робіт з української мови, математики, англійської мови;
- співбесіди та психологічних тестів.
Учні, які закінчили 4-ий клас гімназії № 13 з високим рівнем навчальних досягнень, призери міських конкурсів, проходять поза конкурсом і зараховуються за середнім річним балом.
Запрошуємо всіх охочих вступити до Полтавської гімназії №13!