Кобзарева струна не вмира

Тарас Шевченко – співець України, митець на всі часи, на всі віки для всіх людей на землі. Ми пишаємось тим, що він – наш земляк і прагнемо бути достойними його нащадками.
    Уже восьмий рік поспіль освітяни нашої держави вшановують пам'ять великого Кобзаря проведенням мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської творчості, що носить ім’я Тараса Шевченка.
     Учні нашої гімназії щорічно беруть участь у згаданому змаганні. Нинішній рік не став винятком. 27 жовтня цього року представники нашої гімназії знову стали призерами конкурсу.
    Так БАКЛИЦЬКА СОФІЯ, учениця 7-Б класу, посіла ІІІ призове місце, ЛІСОВСЬКА ВІКТОРІЯ, учениця 9-А класу, стала другою, а ПАНАСЮК ІРИНА з 11-А класу теж посіла ІІІ призове місце. Софію до конкурсу готувала учитель української мови та літератури Шостак Лариса Іванівна, з Вікторією працювала Манюненко Вікторія Петрівна, а Ірину до перемоги привела Якубенко Олена Василівна.
                    Вітаємо дівчат із гарним результатом і бажаємо в подальшому ще яскравіших перемог!