Вхід

Логін
Пароль *
Запям'ятати мене

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 н.р.!

Лукашенко Єлизавета, 8-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з історії, учитель Панкєєва Жанна Миколаївна

Питомець Єгор, 10-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з історії, учитель Мироненко Марина Ігорівна

Левченко Дмитро, 8-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з інформаційних технологій, учитель Крайнєва Тетяна Василівна

Лукашевич Єлизавета, 11-Б клас, диплом 1 ступеня на олімпіаді з французької мови, учитель Мар'єнко Олена Олексіївна

Коваленко Діана, 11-Б клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з французької мови, учитель Мар'єнко Олена Олексіївна

Вітковська Анна, 10-А клас, диплом 1 ступеня на олімпіаді з французької мови, учитель Мар'єнко Олена Олексіївна

Мархай Неллі, 10-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з французької мови, учитель Максимова Тетяна Олександрівна

Грунтенко Дар'я, 7-А клас, диплом 1 ступеня на олімпіаді з французької мови серед учнів 9 класів, учитель Максимова Тетяна Олександрівна

Лісовська Вікторія, 9-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з французької мови, учитель Максимова Тетяна Олександрівна

Шкоденко Анна, 7-Б клас, диплом 1 ступеня на олімпіаді з французької мови серед учнів 8 класів, учитель Мар'єнко Олена Олексіївна

Сочивкіна Анастасія, 7-Б клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з французької мови серед учнів 8 класів, учитель Мар'єнко Олена Олексіївна

Іванова Наталія, 11-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з німецької мови, учитель Ляшенко Оксана Василівна

Коломієць Юлія, 10-Б клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з німецької мови, учитель Ляшенко Оксана Василівна

Кечеджі Наталія, 8-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з німецької мови серед учнів 9 класів, учитель Ляшенко Оксана Василівна

Лизенко Дарина, 8-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з німецької мови серед учнів 9 класів, учитель Ляшенко Оксана Василівна

Коваль Микола, 6-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з математики, учитель Шершньова Олена Анатоліївна

Остапенко Андрій, 7-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з математики, учитель Рибальченко Валентина Вікторівна

Кечеджі Наталія, 8-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з математики, учитель Шершньова Олена Анатоліївна

Точилов Андрій, 9-Б клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з трудового навчання, учитель Чичкало Віталій Іванович

Троян Карина, 11-А клас, диплом 1 ступеня на олімпіаді з екології, учитель Батюк Людмила Миколаївна

Лизенко Дарина, 8-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з української мови та літератури, учитель Коваль Надія Анатоліївна

Лісовська Вікторія, 9-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з української мови та літератури, учитель Манюненко Вікторія Петрівна

Панасюк Ірина, 11-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з української мови та літератури, учитель Якубенко Олена Василівна

Лизенко Дарина, 8-А клас, диплом 1 ступеня на олімпіаді з правознавства серед учнів 9 класів, учитель Панкєєва Жанна Миколаївна

Дрозд Дар'я, 9-Б клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з російської мови та літератури, учитель Бойченко Людмила Анатоліївна

Ткачук Даниїл, 10-Б клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з російської мови та літератури, учитель Білокінь Антоніна Степанівна

Берегова Ярослава, 10-Б клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з російської мови та літератури, учитель Якубенко Олена Василівна

Прусова Маріанна, 11-Б клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з російської мови та літератури, учитель Оверчук Іраїда Володимирівна

Бадула Анастасія, 8-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з біології, учитель Черненко Дар'я Василівна

Реутов Едуард, 9-Б клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з біології, учитель Плетньова Анна Василівна

Кудрявцева Валерія, 11-Б клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з біології, учитель Батюк Людмила Миколаївна

Лизенко Дарина, 8-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з англійської мови, учитель Богдан Лариса Віталіївна

Дрозд Дар'я, 9-Б клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з англійської мови, учитель Богдан Лариса Віталіївна

Одарюк Катерина, 9-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з англійської мови, учитель Браташевська Тетяна Борисівна

Іванова Наталія, 11-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з англійської мови, учитель Богдан Лариса Віталіївна

Кечеджі Наталія, 8-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з географії, учитель Литвиненко Тамара Леонідівна 

Кіндій Павло, 9-Б клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з географії, учитель Литвиненко Тамара Леонідівна

Добровольська Анастасія, 11-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з географії, учитель Литвиненко Тамара Леонідівна

Павлов Арсентій, 7-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з хімії, учитель Хурса Юлія Петрівна

Сухомлин Альона, 8-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з хімії, учитель Хурса Юлія Петрівна

Прусова Маріанна, 11-Б клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з хімії, учитель Хурса Юлія Петрівна

Прусова Маріанна, 11-Б клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з фізики, учитель Магура Марина Доменіківна

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки