Вхід

Логін
Пароль *
Запям'ятати мене

Вітаємо із перемогою на ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.!

Даценко Денис, 8-В клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з історії, учитель Мироненко Марина Ігорівна

Жварницький Олексій, 9-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з інформаційних технологій, учитель Крайнєва Тетяна Василівна

Уткін Станіслав, 9-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з інформаційних технологій серед учнів 10 класів, учитель Крайнєва Тетяна Василівна

Забудько Вячеслав, 9-Б клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з трудового навчанняучитель Чичкало Віталій Іванович

Лизенко Дарина, 9-А клас, диплом 1 ступеня на олімпіаді з української мови та літературиучитель Коваль Надія Анатоліївна

Лизенко Дарина, 9-А клас, диплом 1 ступеня на олімпіаді з правознавства, учитель Панкєєва Жанна Миколаївна

Кіндій Павло, 10-Б клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з правознавства, учитель Панкєєва Жанна Миколаївна

Лавренко Ольга, 8-В клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з біології, учитель Євсєєва Катерина Русланівна

Рєутов Едуард, 10-Б клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з біології, учитель Плетньова Анна Василівна

Колінько Карина, 9-В клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з російської мови та літератури, учитель Бойченко Людмила Анатоліївна

Дрозд Дар'я, 10-Б клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з російської мови та літератури, учитель Бойченко Людмила Анатоліївна

Ткачук Даниїл, 11-Б клас, диплом 1 ступеня на олімпіаді з російської мови та літератури, учитель Орловська Наталія Володимирівна

Жаботинська Софія, 6-А клас, диплом 1 ступеня на олімпіаді з математики, учитель Шершньова Олена Анатоліївна

Коваль Микола, 7-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з математики, учитель Шершньова Олена Анатоліївна

Михида Діана, 8-Б клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з англійської мови, учитель Падалка Ірина Сергіївна

Баклицька Софія, 8-Б клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з англійської мови, учитель Падалка Ірина Сергіївна

Лизенко Дарина, 9-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з англійської мови, учитель Богдан Лариса Віталіївна

Дрозд Дар'я, 10-Б клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з англійської мови, учитель Кухарчук Оксана Петрівна

Павлов Арсентій, 8-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з хімії,  учитель Хурса Юлія Петрівна

Кечеджі Наталія, 9-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з географії, учитель Литвиненко Тамара Леонідівна

Кіяшко Ігор, 8-В клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з фізики, учитель Магура Марина Доменіківна

Михида Діана, 8-Б клас, диплом 1 ступеня на олімпіаді  з французької мови, учитель Мар'єнко Олена Олекосіївна

Тихонович Надія, 8-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з французької мови, учитель Максимова Тетяна Олександрівна

Грунтенко Дар'я, 8-А клас, диплом 1 ступеня на олімпіаді  з французької мови серед учнів 9 класівучитель Максимова Тетяна Олександрівна

Сочивкіна Анастасія, 8-Б клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді  з французької мови серед учнів 9 класівучитель Мар'єнко Олена Олекосіївна

Баклицька Софія, 8-Б клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді  з французької мови серед учнів 10 класівучитель Мар'єнко Олена Олекосіївна

Мархай Неллі, 11-А клас, диплом 1 ступеня на олімпіаді з французької мови, учитель Максимова Тетяна Олександрівна

Вітковська Анна, 11-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з французької мови, учитель Мар'єнко Олена Олекосіївна

Топоркова Діана, 8-В клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з німецької мови, учитель Ляшенко Оксана Василівна

Даценко Денис, 8-В клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з німецької мови серед учнів 9 класівучитель Ляшенко Оксана Василівна

Кечеджі Наталія, 9-А клас, диплом 2 ступеня на олімпіаді з німецької мови, учитель Ляшенко Оксана Василівна

Лизенко Дарина,9-А клас, диплом 3 ступеня на олімпіаді з німецької мови серед учнів 10 класівучитель Ляшенко Оксана Василівна

 


Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки