Наші досягнення

ІІ обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків»
14 жовтня 2014 року в приміщенні Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка відбувся ІІ обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків», присвячений 80-річчю з дня народження видатного земляка Симоненка Василя Андрійовича. До участі в заході були запрошені учні з усієї ПолтавщинАктивну участь у цьому конкурсі, який проводило Полтавське територіальне відділення Малої академії наук України, взяли учні Полтавської гімназії № 13:одинадцятикласники Валерій Шостак, Лада Левченко та учениця 8-В класу Берегова Ярослава.

Змагання було проведено у двох номінаціях: «дослідницька робота» та «творча робота».
Усіх учасників конкурсу було нагороджено сертифікатами, а переможців – ще й подарунками.
Так ІІІ місце в номінації «дослідницька робота» посів учень 11-Б класу нашої гімназії В.Шостак. Його наукова праця «Антитеза як одна з провідних ознак ідіостилю В.Симоненка» була відзначена як одна з найцікавіших та найґрунтовніших.
Достойно виступили наші гімназисти й серед юних поетів нашого краю. Цикл поезій «Життя як спалах», присвячений В.Симоненку, написала Левченко Лада, а по-акторськи майстерно прочитала Ярослава Берегова.
Вітаємо й бажаємо нових перемог!