Презентація творчих проектів у 3-А класі

Так несподівано почало жовтіти на деревах перше  листя... А на небі тепер все частіше можна побачити  темні хмари, які своїм виглядом ніби погрожують от-от пролитися дощем.  І не дивно, адже, почалася золотокоса осінь, яка з кожним днем все більше розвіює літній безтурботний настрій, залишаючи лише спогади про відпочинок, про теплі сонячні промінчики, прохолодні морські хвилі та веселі канікули. Згадуючи незвичайні і захоплюючі моменти, які подарувало їм літо, учні 3-А класу під керівництвом Балабас Валентини Володимирівни, презентували свої творчі роботи на тему "Моя перша книга". Виконуючи даний проект, хлопчики та дівчатка мали змогу відчути себе справжніми авторами та ілюстраторами дитячої книги, яку символічно було названо "Спогади про літо". Впродовж дня усі учні презентували свої роботи. Діти розповідали про себе та ділилися змістом власної книги. Виступи учнів так зацікавлювали однокласників, що кожному не терпилося взяти до рук книжку друга та прочитати її, роздивитися малюнки і фотографії. Задоволені своєю роботою та захоплені працею друзів, діти вирішили залишити свої книги у школі, організувавши маленьку, але свою, класну бібліотеку, яка неодмінно буде збагачуватися, адже, ще так багато тем, про які б їм хотілося написати...