Вхід

Логін
Пароль *
Запям'ятати мене
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ПРЕДМЕТ: Інформація для батьків

Інформація для батьків 21 лист. 2017 16:35 #16181

Положення
про Всеукраїнську новорічно-різдвяну виставку
“Новорічна композиція”.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводить традиційну щорічну Всеукраїнську новорічно-різдвяну виставку “Новорічна композиція”.
Термін та порядок проведення виставки
Виставка – конкурс проводиться з 15 грудня поточного року по 25 січня наступного року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівськоїмолоді.
Роботи представлені на конкурс обов’язково повинні мати короткий опис, в якому зазначено: прізвище, ім’я, по-батькові, вік автора, назву роботи, повну назву і адресу навчального закладу, прізвище керівника. Обов’язково потрібно зазначити, чи будете забирати роботу після конкурсу.
Термін подання робіт на виставку до 15 грудня поточного року.
Роботи подані на виставку повинні відповідати таким номінаціям:
• Стилізована ялинка;
• Новорічний букет;
• Новорічна композиція;
• Новорічний вінок;
• Сюжетна композиція;
• Новорічна картина чи колаж;
• Новорічний подарунок.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Інформація для батьків 10 лист. 2017 18:54 #16017

Програма І етапу фестивалю
11.30 – виставка-презентація дитячих ілюстрацій до творів письменниці – робіт учасників у номінації «Образотворче мистецтво (ілюстрування творів Астрід Ліндгрен);

– змагання учасників у номінації «Знавці творчості Астрід Ліндгрен» за трилогією письменниці про Малюка та Карлсона, повістями про Пеппі Довгапанчоху та Еміля із Ленненберги;

– кінозал для тих, хто любить фільми за сценаріями Астрід Ліндгрен.

13. 30 – літературно-рольовий конкурс «Герої Астрід серед нас»

- літературознавча конференція за книгами Астрід Ліндгрен;

- читацький пікнік для батьків та дітей «Дитина з книгою здатна творити справжні дива».

14.30 – підведення підсумків та вручення нагород учасникам першого етапу фестивалю.

Інформація для батьків 03 лист. 2017 20:47 #15902

Прохання на понеділок-вівторок передати 1 фото 3*4 для оформлення проїзних квитків на 2018 рік.

Інформація для батьків 13 жовт. 2017 17:52 #15731

На стіні біля нашого класу є вільні місця на виставці фотографій "Моє хобі". Можна принести фото вашої дитини у рамці кольору дерева (А-4, залишилися тільки вертикальні).

У дітей, що не їдуть на екскурсію, у Букварі записка про відповідальність. Прохання на вівторок передати.

18 жовтня збираємося біля школи о 7.15 ( бо о 9.30 нас чекають на "Рошен"), о 7.30 автобус мусить від"їхати. Прохання не запізнюватися.
Одяг - теплий, але зручний (в автобусі тепло, діти захочуть зняти не тільки куртку, а й кофтину, тому світер краще не одягати).
Із собою мати бутерброди, фрукти, льодяники, некрихке печиво, негазовану воду (не варто давати компот та чай), маленький пакетик для сміття, серветки.

Інформація для батьків 11 жовт. 2017 18:18 #15709

У п"ятницю на четвертому уроці для учнів 1-х класів свято до Дня козацтва. Форма одягу - вишиванки (тільки за наявності) або святкова шкільна. Спортивну форму не класти.

Інформація для батьків 11 жовт. 2017 18:10 #15708

У п"ятницю на четвертому уроці для учнів 1-х класів свято до Дня козацтва. Форма одягу - вишиванки (тільки за наявності) або святкова шкільна. Спортивну форму не класти.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки