Вхід

Логін
Пароль *
Запям'ятати мене
Інформація для батьків

Інформація для батьків

                                                                                                         ПОЛТАВСЬКА ГІМНАЗІЯ №13
                                                                                                         ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
                                                                                                         ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                                                                                                  Н А К А З №

Від 12.03.2018 р.
Про правила користування
мобільними телефонами,
планшетами, ноутбуками
під час навчально-виховного процессу

Мобільний телефон сьогодні є неодмінним атрибутом практично кожної людини. За допомогою сучасних пристроїв зв’язку можна не лише розмовляти, а й користуватися Інтернетом, проводити фото та відеозйомку, математичні розрахунки тощо. Однак у навчально-виховному процесі він має як позитивні, так і негативні чинники використання.
До позитивних належать:
— Можливість спілкування дітей із батьками у будь-який час.
— Сучасні інформаційно-комунікаційні можливості.
До негативних належать:
— Можливість використання мобільного телефону для списування.
— Вплив мобільного телефону на стан психічного та фізичного здоров’я школяра.
— Відволікання учнів від навчання, а вчителя — від викладання.
— Використання телефону як засобу фото- та відеозйомки штучних сцен насилля (такими матеріалами нині заповнені Інтернет-сайти).
— Використання телефону як засобу аудіозапису або аудіопрогравача на уроках.
Сучасні негативні тенденції викликають занепокоєність громадськості органів управління освітою.
На виконання наказу МОН України від 07.08.2014 р. №910 «Про скасування наказу Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2007 року №420», з метою якісного забезпечення організації навчально-виховного процесу, поліпшення організації режиму роботи гімназії, захисту цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу: учнів, батьків, педагогів та сприяння підвищенню якості та ефективності одержуваних освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов роботи під час навчально-виховного процесу в Полтавській гімназії №13


НАКАЗУЮ:
1. Користуватись мобільними телефонами, планшетами, ноутбуками під час проведення навчальних занять лише із погодженням класних керівників та вчителів-предметників.
2. Затвердити правила користування мобільним зв’язком в школі учасниками навчально-виховного процесу.
3. Покласти відповідальність за дотримання правил користування мобільним зв’язком під час навчально-виховного процесу в школі на заступника директора з навчально-виховної роботи Коваль Н.А..
4. Заступникові директора з навчально-виховної роботи Коваль Н.А. організувати проведення з педагогами майстер-класів щодо уроків, де б використовувались мобільні пристрої.
5. Заступникові директора з виховної роботи Бойченко Л.А.:
5.1. Забезпечити ознайомлення учнів закладу із правилами користування мобільним зв’язком під час навчально-виховного процесу.
5.2. Проводити виховні бесіди щодо формування в учнів культури користування мобільним зв’язком (і поза межами школи).
5.3. Забезпечити контроль за виконанням правил користування мобільним зв’язком учасниками навчально-виховного процесу.
5.4.Організувати проведення інформаційно-профілактичних заходів щодо ознайомлення учнів та їх батьків із впливом мобільного зв’язку на стан психічного та фізичного здоров’я людини.
6. Класним керівникам 1-11 класів:
6.1. Ознайомити учнів та їхніх батьків із правилами користування мобільним зв’язком під час навчально-виховного процесу.
6.2. Систематично обговорювати використання мобільного зв’язку на батьківських зборах.
6.3. Формувати в учнів культуру користування мобільними телефонами, планшетами.
6.4. Забезпечити ознайомлення учнів та їхніх батьків із впливом мобільного зв’язку на стан психічного та фізичного здоров’я людини.
6.5. Забезпечити ознайомлення учнів та їхніх батьків (під підпис) про те, що відповідальність за збереження мобільного телефону на території закладу несе його власник, а також про те, що вони ознайомлені з правилами користування мобільними телефонами та іншими сучасними гаджетами під час навчально-виховного процесу.
7. Учителям-предметникам:
7.1. Особистим прикладом виховувати в учнів культуру користування мобільним зв’язком.
7.2. Використовуючи міжпредметні зв’язки, ознайомлювати учнів із впливом мобільного зв’язку на стан психічного та фізичного здоров’я людини.
8. Усім учасникам навчально-виховного процесу взяти до відома, що відповідальність за збереження мобільного телефону на території закладу несе його власник.
9. Учителю інформатики Семиренко Ж.В. розмістити інформацію щодо порядку використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу в навчальному закладі на сайті гімназії.
10. Контроль за виконанням наказу покладаю на заступників директора з навчально-виховної роботи.

Директор гімназії Н.В.Орловська


«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор гімназії Н.В.Орловська


ПРАВИЛА
КОРИСТУВАННЯ МОБІЛЬНИМ ЗВ’ЯЗКОМ
Знання і виконання Правил мобільного етикету – це ознака вихованості та високої культури спілкування абонента. Адміністрація школи, учнівське самоврядування та батьківський комітет радить усім абонентам мобільного зв’язку дотримуватися розробленого нами мобільного етикету, який допоможе гармонійно поєднувати особисту свободу абонента та повагу до інтересів оточуючих:
• Ми вимикаємо телефон або переводимо телефон під час занять у режим «без звуку», тому що ми виховані, поважаємо себе, друзів та вчителів. А використання послуг «Голосова пошта» або «Хто дзвонив» не дозволить пропустити жодного дзвінка від друзів та батьків.
• Ми знаємо, що під час проведення уроків суворо забороняється використання мобільних телефонів, якщо це не передбачено вчителем під час вивчення теми.
• Ми знаємо, якщо ж ця заборона буде порушена, то вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам учня.
• Ми знаємо, якщо нам необхідно зв’язатись з кимось по телефону, то ми можемо зробити це на перерві.
• Ми знаємо, що знаходячись в школі, потрібно брати з собою мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаємо своє робоче місце.
• Ми знаємо, що у випадку крадіжки телефону, пошук його не входить у компетенцію дирекції школи чи вчителів, відповідальності за збереження їх вони не несуть.
• Ми знаємо, що якщо учні і користуються телефоном, то виключно як засобом зв’язку, а для цього достатньо телефонів найпростіших моделей.
• Ми знаємо, що в школі суворо забороняється фотографувати або знімати на відео, бо наявність камери є певним стимулом до створення штучних сцен образ і приниження в учнівському середовищі, що негативно впливає на навчально-виховний процес.
• Ми запитуємо дозволу, перш ніж когось сфотографувати або зняти відео на свій мобільний, тому що поважаємо приватне життя інших людей.
• Ми поважаємо право людини на особисте життя – не читаємо текстові повідомлення й не переглядаємо список дзвінків у чужому телефоні без дозволу.
• Ми вимикаємо мобільний телефон там, де є застереження «Будь ласка, вимкніть Ваш мобільний телефон» – наприклад, у літаках чи у медичних закладах.
• Ми не користуємось мобільним телефоном у тих лікарнях, де є апарат життєзабезпечення, адже йдеться про життя людей. Радіохвилі, які випромінює мобільний телефон, можуть завадити роботі медичної апаратури.
• Ми пам’ятаємо, що треба переводити свій мобільний телефон у режим «без звуку» або користуватися послугою «Голосова пошта» у театрах, музеях, на виставках, у кінотеатрах. Наш мобільний телефон не порушить дійство несподіваним гучним сигналом (рингтоном) і ми зможемо спокійно насолоджуватись враженнями.
• Ми обираємо такі рінгтони, які будуть приємні нам і не турбуватимуть оточуючих.
• Ми встановлюємо мінімальну гучність сигналу мобільного телефону, коли відпочиваємо разом з іншими людьми.
• Ми переводимо мобільний телефон у режим «Без звуку» перебуваючи в бібліотеці, а при необхідності відповісти на дзвінок розмовляємо не голосно і лише по суті справи.
• Якщо під час вистави або в бібліотеці нам терміново необхідно написати текстове повідомлення, вимикаємо сигнали клавіатури.
• У громадських місцях, а саме: магазинах, транспорті, ліфті тощо намагаємосься розмовляти з мобільного телефону максимально тихо та коротко, щоб не заважати оточуючим своїми розмовами.
• Ми уникаємо встановлення таких рингтонів на свій мобільний телефон, які можуть образити чи збентежити оточуючих (нецензурні вислови, грубі вирази та неприємні звуки).
• Ми знаємо, що некоректно використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.
• Ми здійснюємо тестування власного телефону на рівень гучності, рингтонів вдома, а не в громадських місцях.
• Більшість сучасних моделей телефонів можуть фіксувати номера, з яких був зроблений виклик, і повідомляти своїх власників про пропущені дзвінки. Якщо Вам не відповіли негайно, не треба повторювати виклик – наберіться терпіння й чекайте, коли Ваш абонент зможе передзвонити Вам.
• Небажано дзвонити людині по робочих питаннях на мобільний телефон у його вільний час, а саме до початку й після завершення офіційного робочого дня, а також на вихідні й свята. На особисті дзвінки також існують обмеження з 9.00 ранку до 21.00 вечора. Якщо все ж необхідно порушити ці правила й подзвонити, краще вибачитися та запитати про можливість говорити з Вами, а розмовляти недовго й по суті.
• Ми розповідаємо про правила мобільного етикету своїм друзям.

      Незабаром літні канікули. Для батьків завжди виникає питання: як оздоровити дітей?
Мережа дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області на літо 2018 пропонує 27 варіантів.
    Шановні батьки! Оберіть табір, зателефонуйте його директорові, отримайте від нього письмову згоду та зверніться за адресою: м.Полтава, вул.Соборності, 36, каб.122 для написання заяви та подачі необхідних документів (див. інформацію в буклеті). Уразі питань зверніться за номером 56-43-99 до Усової Вікторії.
     Не втрачайте часу, поспішайте обрати дитячий заклад оздоровлення та відпочинку для своєї дитини вже зараз.
Нехай наші діти ростуть здоровими та щасливими!

 

1. Загальні відомості

 

П.І.Б. керівника Орловська Наталія Володимирівна

 

Назва закладу Полтавська  гімназія №13 Полтавської міської ради Полтавської області

Адреса закладу36007, вул. Кучеренка, б. 1/16, м. Полтава   

 

Дата закінчення контракту               ____________________

 

Звітній період 2016/2017 навчальний рік________________

 

Кількість приміщень, споруд 1                                                 

 

Кількість учнів 1125_________________________________

 

у тому числі навчаються: в І зміну 905                                                                                                                     

в  ІІ зміну  220                                                              

 

Корисна загальна площа приміщень (м2)5050                     

 

 Площа пришкільної ділянки (м2)26576                               

 

у тому числі площа :

 

- спортивної зони (м2) 8654                                                

 

- навчально-дослідної ділянки (м2)  -

 

- зони відпочинку (м2) -

 

- господарча зона (м2) 173,8                                                          

 

Корисна площа приміщень на одне учнівське місце (м2) 1,7        

 

2. Забезпечення виконання освітянських програм

 

Назва програми

Аналіз виконання програми у закладі

Дата розгляду

Підсумковий документ (протокол педради, наказ, довідка тощо )

   Програма розвитку та безпеки дорожнього руху у м. Полтава на 2012 - 2016 роки, затверджена рішенням двадцять шостої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 18 вересня 2012 року.

10.10.2016

Протокол наради при директорі

 №7

Комплексна програма розвитку освітньої галузі

м. Полтава на 2016-2020 рр.

31.08.2016

Протокол педради № 9

 

3. Результати державної підсумкової атестації учнів випускних класів

 

Назва предмету

Загальна кількість учнів

Кількість учнів, які складали ДПА

Рівень навчальних досягнень ( % )

початковий

середній

достатній

високий

4 клас

Українська мова

129

128

0%

13%

32%

55%

Літературне читання

 129

128

1%

12%

35%

52%

Математика

129

127

0%

12%

28%

62%

9 клас

Українська мова (диктант)

77

76

 -

  29%

 52%

 19%

Математика

77

76

 -

  44%

 42%

 14%

Англійська мова

77

49

-

  31%

 47%

 22%

Історія України

77

28

-

 35%

 54%

 11%

11 клас

Українська мова

52

51

 4%

  18%

 41%

 37%

Математика або

Історія України

52

19

  10,5%

  37%

  31,5%

 21%

52

34

    9 %

  41%

  32%

 18%

Англійська мова

52

18

5,5%

  17%

  55,5%

 22%

Німецька мова

52

1

-

-

-

100%

Французька мова

52

2

-

-

100 %

-

Географія

52

11

-

36,5%

45,5%

18%

Російська мова

52

7

-

71%

14,5%

14,5%

Біологія

52

4

-

25%

50%

25%

Фізика

52

3

-

100%

-

-

Хімія

52

3

-

67 %

-

33%

               

 

4. Робота з обдарованими учнями

 

 

   У 2016-2017 н.р. учні гімназії посіли 42 призові місця на ІІ та 18 призових місць

 

на ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад.

 

Учні гімназії стали учасниками ІVетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

 

з французької мови у м.Херсоні.

 

На І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН

 

 гімназисти посіли 18 призових місць, на ІІ етапі – 6 призових місць,

 

та 1 призове місце на ІІІ етапі конкурсу у м.Києві у секції французька мова.

 

 

5. Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників

 

Всього педагогічних працівників

% від потреби

Підвищило кваліфікацію у звітному періоді

Результати атестації

Встановлено (підтверджено)

категорію

Присвоєно (підтверджено) педагогічні звання

заплановано

підвищило

Вища категорія

Спеціаліст

І категорії

Спеціаліст

ІІ категорії

спеціаліст

«Старший учитель»

«Учитель-методист»

Інші

88

100

16

16

6

3

4

-

1

3

 

 

6. Виконання поточного ремонту приміщення закладу

 

 

За бюджетні кошти

За рахунок інших надходжень, які не заборонені чинним законодавством

об’єм робіт

вартість робіт

об’єм робіт

вартість робіт

Покрівлі

       

Інженерні мережі:

-          опалення;

-          водопостачання;

-          водовідведення;

-          електричні мережі

Частково

замінено труби опалення в підвальному приміщенні, батареї в бібліотеці;

частково

замінено труби холодної води в підвальному приміщенні;

частково

замінено  каналізаційні труби в підвальному приміщенні

-

-

-

Санвузли

-

-

-

-

Харчоблок

Заміна двигуна вентиляційної системи

-

-

-

Інші приміщення

   

Фарбування підлоги   4-х поверхів закладу, спортивної зали та актової зали.

Фарбування стін   коридорів.

Встановлення панелей  МДФ частково у коридорах 2-ого поверху.

Будівельні матеріали для підвісної стелі кабінету музики.

13506,75 грн

7836,81 грн

 

7. Залучення позабюджетних надходжень, які не заборонено чинним законодавством

 

Загальна сума залучених коштів

Напрям використання

Придбання матеріальних цінностей

Виконання ремонтних робіт

Інше

13506,75грн

фарба

техперсонал

 

7836,81грн

Матеріали на підвісну стелю для кабінету музики

   

 

8. Оренда приміщення закладу

 

Перелік організацій, які орендують приміщення закладу

Напрям діяльності

Наявність оформленої угоди

ПОГО «Центр розвитку талановитих дітей»

ритміка

є

Громадська організація спортивний клуб «Сонсуквон»

Таеквон-до

є

ПП « Інтернешнл Хаус Полтава»

Англійська мова

є

Громадська організація  «Школа спортивного танцю Естадес»

Спортивні танці

є

 

9. Наявність приписів органів державного нагляду за дотриманням вимог нормативних документів з охорони праці, безпеки життєдіяльності, санітарно-гігієнічних норм

 

Кількість

№, дата, ким виданий

Відмітка про виконання (виконано, виконано частково, не виконано*)

-

-

-

 

 

10. Проходження періодичних медичних оглядів працівниками закладу

 

Всього працівників

Пройшли медичний огляд у встановлені терміни

Мають допуск до роботи

88

88

88

 

11.Перелік інноваційних освітніх технологій, які впроваджуються в навчально-виховний процес інтенсивне викладання іноземних мов, ІК-технології навчання

 

12.Перелік розпорядчих документів, виданих у закладі з питань організації харчування та медичного обслуговування учнів  Наказ від 01.09.16 №  371 «Про призначення відповідального за організацію безоплатного  харчування учнів», від 01.09.16 №  370 «Про повсякденний медконтроль за  харчування учнів», від 01.09.16 №  371/1 «Про організацію безоплатного харчування учнів», від 01.09.16 №  371/7      «Про посилення контролю за якістю харчування та готових страв», від 02.09.16 №  375     «Про організацію безоплатного харчування учнів пільгових категорій», від 02.09.16 №  376     «Про здійснення щоденного контролю за якістю харчування учнів»,  від 30.09.2016 № 449 « Про організацію роботи спеціальної медичної групи з  фізичного виховання», від 03.02.17 № 38 «Про посилення  контролю за якістю харчування учнів», від.15.02.2017 «Про організацію безоплатного харчування учнів (зі змінами)», від 22.02.17 № 63 та від 15.03.2017 № 86 «Про проходження учнями медогляду»

 

13.Наявність (відсутність) приписів міської та обласної санітарно-епідеміологічних станцій -_____________

 

Проведена робота щодо їх виконання  - ________________________________

 

14.Кількість правопорушень, скоєних учнями  -  немає_________________________

 

15.Кількість працівників, які перебувають на військовому обліку - 4_____

 

 

 

 

Результати успішності

учнів гімназії за 1 семестр 2017-2018 н.р.

Серед 5 класів

 

Клас

Кількість учнів

Низький рівень

Середній

Достатній

Високий

Якість  успішності

5-А

33

-

8 (25%)

20 ( 60%)

5( 15 %)

75 %

5-Б

28

-

8 ( 28,5%)

19(68 %)

1 ( 3,5%)

71,5 %

5-В

28

-

5 ( 18%)

21 ( 75%)

2( 7 %)

82 %

5-Г

28

1 ( 4%)

20 ( 71%)

7 ( 25%)

 -

25 %

Усього

117

1 (1%)

 41 ( 35%)

  ( 41%)

 ( 7%)

48 %

 

Серед 6 класів

 

Клас

Кількість учнів

Низький рівень

Середній

Достатній

Високий

Якість  успішності

6-А

28

-

11(40%)

13 ( 46%)

4( 14  %)

60 %

6-Б

32

-

12 ( 38%)

19(59 %)

1 ( 3%)

62 %

6-В

27

-

21 ( 78%)

6 ( 22%)

-

22 %

6-Г

28

4 ( 14%)

17( 61%)

5 ( 18%)

2( 7%)

25 %

Усього

115

4 ( 3%)

61( 53,5%)

43 ( 37,5%)

7( 6%)

43,5%

 

  

 

 Серед 7 класів

 

Клас

Кількість учнів

Низький рівень

Середній

Достатній

Високий

Рівень навченості

7-А

31

1 (3%)

16( 52%)

12 ( 38%)

2 ( 7%)

45 %

7-Б

24

1 ( 4%)

16(67%)

7 ( 29%)

 

29%

7-В

25

2(8 %)

12 ( 48%)

10 ( 40%)

1( 4%)

44%

Усього

80

4 (5%)

44 ( 55%)

29 ( 36%)

3 ( 4%)

40%

 

Учні 8 класів мають такі результати

 

Клас

Кількість учнів

Низький рівень

Середній

Достатній

Високий

Рівень навченості

8-А

15

1 (7%)

8 (53%)

6(40%)

-

40%

8-Б

28

-

15 (54%)

11(39%)

2 (7%)

46%

8-В

27

2 (7%)

12 (44,5%)

12 (44,5%)

1 ( 4%)

48,5 %

8-Г

25

3 (12%)

16 (64%)

6(24%)

-

24 %

Усього

95

6 (6%)

51 (54%)

35(37%)

3(3%)

40 %

 

Учні 9 класів мають такі результати

 

Клас

Кількість учнів

Низький рівень

Середній

Достатній

Високий

Рівень навченості

9-А

29

-

19 (65,5%)

8(27,5%)

2 (7%)

34,5%

9-Б

31

-

25 (81%)

6(19%)

-

19%

9-В

26

3 (11,5%)

13 (50%)

10 (38,5%)

-

38,5 %

 

           

Усього

86

3(3,5%)

57 (66,2%)

24(28%)

2(2,3%)

30,3 %

 

 

Учні 10 класів мають такі результати:

 

Клас

Кількість учнів

Низький рівень

Середній

Достатній

Високий

Рівень навченості

10-А

14

-

10 ( 71,5%)

4 ( 28,5%)

-

28,5 %

10-Б

18

-

5 ( 28%)

11(61%)

2 (11 %)

72 %

Усього

 32

-

15( 47%)

15(47 %)

2 (6 %)

53 %

 

Учні 11 класів мають такі результати:

 

Клас

Кількість учнів

Низький рівень

Середній

Достатній

Високий

Рівень навченості

11-А

18

-

8 ( 44,5%)

9 ( 50%)

1( 5,5%)

55,5 %

11-Б

25

-

13 ( 52%)

9( 36%)

3 ( 12%)

48 %

 Усього

 43

 

21 (49%)

18 (42%)

4 (9%)

51%


 

Результати успішності проходження випускниками гімназії ЗНО у 2017 р. знаходяться у вкладеному файлі.

 

 

 

Сторінка 1 із 5

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки