Полтавська гімназія № 13 на 2017-2018 навчальний рік оголошує набір до 5-х гімназійних класів :
- допрофільний математичний;
- іноземної філології (поглиблене вивчення англійської, німецької, французької мов);
- художньо-естетичного профілю (композиція, комп’ютерна графіка, живопис, малюнок)
    Порядок приймання здійснюється на конкурсній основі відповідно по «Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей до гімназій, ліцеїв,
колегіумів, спеціалізованих шкіл», затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки України 19.06.2003 N 389, Положення про загальноосвітній навчальний заклад та на підставі Статуту Полтавської гімназії № 13.
    Конкурсні випробування для учнів Полтавської гімназії №13, які вступають до 5-го класу гімназії, проводяться у травні- червні 2017 року у вигляді:
- контрольних тестових робіт з української мови, математики;
- співбесіди та психологічних тестів.
   Для учнів 4-х класів Полтавської гімназії №13 ДПА з української мови та математики зараховуються як конкурсні випробування до 5-го класу. Для учнів, що прибули з інших шкіл, проводяться тестування з цих предметів. Функціональна готовність дитини до вивчення двох іноземних мов – при усному спілкуванні з учителем іноземної мови.
    Учні, які закінчили 4-ий клас з високим рівнем навчальних досягнень, призери міських конкурсів, проходять поза конкурсом і зараховуються за середнім річним балом.

Запрошуємо всіх охочих вступити до Полтавської гімназії №13!

Опубліковано в Інформація