Вхід

Логін
Пароль *
Запям'ятати мене

«Діти – дітям»

Опубліковано в: Заходи |

   Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу, добро. Саме цьому намагаються виховувати учнів педагоги Полтавської гімназії №13. Стало уже традиційним проводити в грудні акцію «Діти – дітям» під патронатом громадської організації «Червоний хрест».
   З 6 по 12 грудня 2017 р. учні гімназії приносили солодощі, іграшки, канцелярське приладдя для дітей, які опинилися на свята в лікарні. Не можна забувати тих, хто так чекає на нашу допомогу, вірить у Новорічне диво, у казку.
   Спішимо творити добро разом!

Ліга сміху в Полтаві!

Опубліковано в: Заходи |

    Говорять, сміх продовжує життя. А діти сміються, коли щасливі!
13 грудня 2017 року команда Полтавської гімназії №13 «Все включено» взяла участь у першій в Україні «Лізі сміху – діти», яка пройшла на базі Полтавської гімназії №17. Команда КВК «Манхетен» ініціювала цю гру як альтернативу КВК, який останнім часом перетворився в Україні на «Лігу сміху».
  Шість ЗЗСО міста Полтави (3,10,13,17, 34, 38) наважилися взяти участь у грі та змогли насправді зарядити зал позитивною енергією жартів. Перша спроба не стала «блином», а відбулася на гідному рівні. Усі команди були добре підготовлені. Але шановне журі все ж таки визначило переможців. Ними стали ЗЗСО №10 та №17.
Вболівальники нашої гімназії пишалися виступом команди «Все включено», де Беспалий Є., Лизенко Д. (9-А), Шаріпова М., Щербань М. (10-Б), Мамонтова Я., Слободчикова Т. (9-В), Жирова Д., Топоркова Д. (8-В) продемонстрували творчі здібності та талант веселити глядачів. Особливо полюбився глядацькій залі та членам журі наш Євгеній. Так, Женя - молодець! А тренер команди Зубко О.А. з гордістю спостерігав за своїми вихованцями.
   Тож, сподіваємося, що досвід, який отримали наші учні в «Лізі сміху – діти» дасть можливість у наступному році стати переможцями.

    Багата і щедра наша українська земля своїми полями, лісами, ріками і дібровами. Багата на хліб і пісню. А ще наше багатство – це народні традиції та обряди.
У народі кажуть: «Зима прийшла – і празників привела». Бо саме взимку наставала пора відносного перепочинку. Зібрано врожай, спочиває примерзла нива, а отже, можна зібратися в гурт, повеселитися, поспівати, влаштувати забави.
   Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще в сьогодення, учні 6-Б класу нашої гімназії разом із класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною, 13 грудня нинішнього року (свято Андрія) організували сучасні вечорниці, на яких укотре згадали все найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію…
    Спочатку дівчата й хлопці ознайомилися з відеопрезентацією про цикл зимових свят та обрядів, що їх супроводжують. Потім привітали з Днем янгола своїх однокласників – Андрія Луценка й Андрія Дорошенка. Затим прослухали розповідь учителя про правила організації й проведення вечорниць нашими пращурами. А вже після цього й самі розпочали розваги й забави. І калиту кусали, й пісень співали, і ворожили, і навіть про вареники з узваром не забули.
     Повеселилися досхочу. Ожили перед юними гімназистами ігри й забави нашого народу. Тепер головне, щоб вони й надалі не пішли у забуття. Міцний наш рід, жива у нього пам’ять про минуле. Тож бережімо цю прекрасну, невичерпну скарбницю. У ній розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня. Хай у наших серцях завжди живим вогником світяться народні обереги.

Вітаємо з перемогою!

Опубліковано в: Заходи |

   Формування здорового способу життя – одне з головних виховних завдань, які стоять перед педагогічним колективом Полтавської гімназії №13. Уроки фізичного виховання, заняття в спортивних гуртках, просвітницька діяльність дають певні результати. Прикладом цього може бути зацікавленість дітей різними видами спорту. Учні з задоволенням відвідують спортивні секції, які працюють на базі гімназії. Це гурток «Волейбол» (кер. Ховратов О.В.), гурток «Футбол» (кер. Приходько П.М.), «Таеквондо» (кер. Герасименко С.Я.). Регулярні тренування не можуть не дати результатів.
    08 грудня 2017 р. на базі ЗЗСО №38 відбулася фінальна гра Міської Спартакіади з баскетболу серед юнаків ЗЗСО Київського району, у якій брала участь збірна хлопців нашої гімназії. Сильні суперники, красива гра, чітке судійство дали можливість нашим хлопцям вибороти почесне ІІІ місце.
Вітаємо з перемогою Гунька М., Купріяна Я. (11-Б), Юдічева В. (10-А), Федорова О., Зубрицького Є., Кіндія П., Юхимця Є., Вжешневського М. (10-Б), а також тренера Ховратова О.В., який доклав немало зусиль для даного результату.
    Пишаємося нашою збірною хлопців та готові вболівати за грою збірної дівчат, які зараз наполегливо тренуються перед своїми змаганнями. Тож, побажаємо їм успіхів та нових перемог! 

 

   Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. В Полтавській гімназії № 13 також була проведена дана акція, вона включала різні заходи, а саме:
 -проведення профілактичних занять з елементами тренінгу «Ми проти насилля!» з метою підвищення обізнаності учнів з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості дітей щодо нетерпимого ставлення до насильства;
 -анонімне опитування серед учнів 7-х класів «Насильство в дитячому середовищі» яке направлене на встановлення стану проблеми насильства серед учнів;
- організована виставка малюнків «Діти проти насильства!» у якій прийняли участь учні 6 – 9 класів;
- обговорення з учнями 9-х класів теми гендерної грамотності (з метою виконання Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків»).

    В Україні, згідно з результатами опитування, 22% жінок у віці 15-49 років зазнали фізичного чи сексуального насильства бодай раз у своєму житті. 90% випадків гендерного насильства вчиняється по відношенню до жінок та дітей, і лише про 30% випадків насильства повідомляється.

Нагадаємо, що існують телефонні номери, за якими можуть звертатись громадяни, які постраждали від насильства:
• 0 800 500 335 (зі стаціонарних) та 386 (з мобільного) – Національна безкоштовна «гаряча» лінія (працює цілодобово) з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;
• 0 800 500 225 або 116, 111 (з мобільного Київстар та Lifecell) – Національна дитяча «гаряча» лінія.
• Загальноєвропейський номер 116, 123 також отримала Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Сторінка 1 із 127

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки