Вхід

Логін
Пароль *
Запям'ятати мене

«Нумо, дівчата!»

Опубліковано в: Заходи |

    Хтось із великих сказав: «Якщо в календарі нічого немає, а на душі сумно, то треба придумати маленьке свято і відзначити його».
Тому хлопці 8-В класу разом з класним керівником Ляшенко О.В та студенткою-практиканткою Засядько А.І. вирішили нестандартно привітати дівчат з минулим Жіночим святом. Це було справжнє театральне дійство і незабутні враження залишив по собі сам конкурс «Нумо, дівчата!», що пройшов 14 березня серед учнів 8 класів. Це було свято краси, створене завдяки талантам дівочих команд. Кожна команда відповідала своїй назві від першого конкурсу до останнього. Чарівні учасниці програми демонстрували свою красу, розум, кмітливість, винахідливість і майстерність під час цікавих конкурсів: «Візитка», «Кулінарні фантазії», «Ситуації з життя», «Господарочка» та «Пісня – це все» та ін...
    Визначити переможців конкурсу членам журі було вкрай важко, адже усі виступи були сповнені творчості, гармонії, краси та гумору. Перемогла команда дівчат 8-В класу, друге місце у 8-Б класі, а третє- у 8-А класі. Всі команди отримали грамоти та сертифікат на знижку у дитячу планету.

   Каждый год весна приходит в наш мир и, распахивая дверь, первым впускает своего праздничного посланника – женский день 8 Марта. С крыш домов еще свисают длинные острые сосульки, а в окошко уже стучится юная весна. Первыми теплыми лучами яркого солнышка она растапливает высокие сугробы по обочинам дорог. Из-под них весело бегут извилистые ручейки, смывая с промерзших тротуаров ледяную корку. Начинают звонко петь птицы, а ветки деревьев набухают первыми почками. Этот праздник врывается свежестью озорной весны буквально в каждый дом, его с нетерпением ждут и благодарно встречают самые любимые и родные в мире женщины – мама и бабушка, сестренка и подруга, строгая учительница и милая одноклассница. Именно им и посвятили свой концерт ученики 7-В класса, а помогали создать весеннее настроение ученицы 9-В класса Мамонтова Яна и Мурашко Карина, ученица 11-А класса Негребецкая Анжелика и ученица 7-Б класса Могылат Анастасия, ученица 4 класса Дремова Кира и ученица 5-Б класса Охрименко Элизавета, хореографический коллектив гимназии “Криниченька”. Ну и как же без наших прекрасных ведущих – учеников 7-В класса Кучер Татьяны, Воротник Дарьи, Бровка Тимофея и Литовченка Артема. Вокальные номера и танцевальная композиция, подготовленные учителем музыки Нестеренко Алиной Сергеевной, подарили всем присутствующим гостям много приятных и положительных эмоций. Концертная программа оставила на память о себе хорошее, солнечное, праздничное настроение!

 

«ГОРІХОВІ ПРИНЦЕСИ»

Опубліковано в: Заходи |

   14 березня нинішнього року на базі Полтавської школи № 5 відбувся щорічний міський огляд-конкурс театральних колективів. Його метою традиційно стало формування моральних цінностей, що дозволяють у майбутньому зберегти духовну чистоту і прагнення до прекрасного і вічного – мистецтва, виявлення молодих талантів і сприяння їх духовному розвиткові.
   Яскраве сценічне дійство продемонстрували цього дня і юні вихованці театрального гуртка «Маска» (керівник учитель української мови і літератури Манюненко В.П.) Полтавської гімназії № 13. Наші гімназисти представили на розсуд журі інсценізацію англійської народної казки «Горіхові принцеси». Діти продемонстрували яскраві емоції, виконавську майстерність, пластику, уміння володіти сценічним голосом.
    Зміна декорацій, динамічний сюжет, музичне оформлення вистави, гра акторів не залишили байдужим жодного із присутніх у залі. Вражаючими були Мороз Софійка (4-А клас) та Лісовська Вікторія (10-А клас), котрі виступили оповідачами казки; яскравими й «підступними» постали перед глядачами Могилат Анастасія та Вацька Анна із 7-Б класу, котрі перевтілилися у злу чаклунку та мачуху відповідно; відкритими й милосердними були Романець Іра й Бредун Вероніка із 3-В класу, які зіграли ролі зведених сестер; владним і непохитним королем побачили на сцені Разнова Валентина (8-Б клас), спокійними й врівноваженими були Микита Додух і Раєн Жлассі (5-В клас), котрі перевтілилися в принца й слугу; а Дяченко Аліса (3-В) й Даяна Жлассі були неймовірно проникливими, коли грали ролі чарівних фей.
  Юні театрали змогли розкрити ідейно-художній зміст вистави, показати сценічну культуру та культуру мовлення. Порушивши одвічну проблему добра і зла, вони вкотре переконали усіх, що добро завжди переможе, щоб там не було.
   Тож нехай у серці кожного із нас панує добро, співчуття і повага до інших. А нашим «зірочкам» бажаємо натхнення, креативності і творчих злетів.

Чуєш? Жебонять струмки!
Чуєш? Цвірінчать пташки!
Це прекрасна й чарівна
В гості йде до нас весна…
   Напередодні свята 8 Березня учні 4-Д класу зі своїм класним керівником Денисюк О.І. підготували «Весняне шоу на каналі «Лтава-13» у форматі 4Д».
Хлопці-джентельмени привітали вчителів, всіх дівчаток 4-х класів, присутніх матусь з чудовим святом Весни.
А дівчата паралелі 4-х класів подарували свої виступи:
4-Б кл. (Стрижак Е. та Гринець Д.) – танець «Гарний настрій»;
4-Г кл. (Романенко В.) - вірш «Весняні подарунки»;
4-В кл. ( Пойдьом О.) - виконала індійський танець;
4-Д кл. (Тихонович Н.) - Віденський вальс;
(Гаркавенко В.) – бандура «Вишиванка».
     Закінчила концерт учениця 4-А класу Давидова Т., яка присвятила пісню всім мамам, та чарувала слухачів своїм чудовим, задушевним виконанням.
Любі жінки! Вітаємо Вас З 8 Березня!
    Нехай у ваших серцях завжди панує весна та любов!

    Березень – справжнє свято для тих, хто встиг засумувати за сонячним промінням і теплом. У ці дні по-справжньому відчувається прихід весни. І хоча за вікнами похмуро й багато снігу, це ніяк не вплинуло на настрій учнів, учителів та працівників навчального закладу. Ранок 7 березня почався з теплих і щирих привітань прекрасній половині людства. Удень в актовій залі гімназії відбувся феєричний концерт «Жіночими» вулицями Полтави», присвячений 8 Березня. Концертна програма була різноманітною, наче справжній весняний букет із пісень, танців, віршів у виконанні дітей. Ведучі концерту Питомець Єгор (11-А) та Калаєва Аліса (11-Б) привітали гостей зі святом:
Наближається весна!
Хай жінкам несе вона
Щастя оберемок цілий
Усмішок букет розцвілий,
В душу – теплі, світлі ноти,
Хай відходять всі турботи.
     Учні дарували свої таланти та позитивні емоції найчарівнішим жінкам.
Розпочав музичний калейдоскоп привітань мелодекламацією учень 9-А класу Жварницький Олексій.
Справжнім подарунком для жінок і дівчат став «Весняний джайв» у виконанні танцювального колективу «Естадес» та черліденг збірної міста Полтави в номінації «Фристайл-команда»
     Жіночий день люблять за приємні клопоти, за посмішки мам і бабусь. Із зворушливими зізнаннями в коханні до своїх мам виступила молодша група «Джерельця» з піснею «Мамин день», молодша група «Криниченька» з піснею «Тюхтії та роззяви», старша група «Джерельця» з піснею «Ой, питає дівчина»
«Усе починається з жінки! Веселощі, сміх, дуелі, розчарування, любов, турбота, тепло! Усе це через вас і для вас!» - такі теплі слова звучали для милих дам. На знак визнання для дівчаток і жінок пролунала пісня «Вічність» у виконанні Вжешневського Микити та Шаріпової Матильди, а учениці 5-В класу Лопаєнко Марта та Левченко Марія подарували присутнім акробатичний етюд.
     Своєю особливою майстерністю й емоційністю виконання глядачам до вподоби стали вокально-хореографічна композиція «Я намалюю новий світ» старшої групи «Криниченька», пісні «Мама» та «Скажи «ні» у виконанні Негребецької Анжеліки (11-А) та танцювального колективу «Естадес».
Нікого не залишив байдужим танець «Only boys» у виконанні хлопців 9-А та 10-Б класів (керівник Скляр О.)
У програмі пролунало багато приємних слів і побажань на честь мам, бабусь, учителів, дівчаток.
     Закінчився концерт святковим промовою директора гімназії Орловської Н.В. Наталія Володимирівна привітала жінок зі святом весни, побажала любові в серці, добробуту в кожній оселі, миру та злагоди, краси й натхнення.
      Захід пройшов дуже весело й цікаво! У всіх залишився гарний настрій. Учителі гімназії висловлюють подяку всім артистам за радість і щирі слова в цей передсвятковий день. Дякуємо Бойченко Л.А., Нестеренко А.С., Карпенко К.В., Міщенко І.П., Скляр О. за організацію цього теплого й душевного свята

 

Сторінка 1 із 135

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки