Здоров’я, мода, стиль

15 травня поточного року відбулася четверта зустріч учнів 7-Б класу із представниками батьківського колективу в рамках проекту «Батьківський сторітеллінг». Цього разу до дітей завітала мама Вероніки Шкурат Юлія Володимирівна. Вона розповіла семикласникам про здоровий спосіб життя, моду , стиль сучасних підлітків. Теми нібито й не нові, але мама запропонувала нове трактування цих понять,підготувала цікаву відеопрезентацію, залучила молодь до цікавої дискусії.

Завітала на зустріч Юлія Володимирівна не сама, а з учителем фізичної культури Приходьком Павлом Миколайовичем. Педагог, який останнім часом бере участь у багатьох різноманітних проектах, підготував для учнів досить цікавий матеріал. Нещодавно Павло Миколайович відвідав захід, організований благодійним фондом братів Кличків, і почув там багато корисної інформації. Про це він розповів своїм вихованцям. Також продемонстрував слайд-шоу про фізичні навантаження для підлітків, харчування, одяг тощо.

Діти із захопленням брали участь у дебатах з учителем, кожен хотів висловити своє бачення конкретного питання. Зустріч промайнула швидко і залишила багато позитивних вражень та емоцій.