День Європи

Слово "Європа" для кожного українця вже стало знаковим і означає значно більше, ніж частина світу, в якій ми живемо. З географічним розташуванням нам пощастило: ми народилися в самій душі Європи – в її географічному центрі. А Україна - єдина держава у світі, яка, не будучи членом Європейського Союзу, з року в рік святкує єднання з європейськими країнами на державному рівні.

17 травня в Корпусному  парку було організовано та проведено культурно-мистецький захід, що дав можливість у цікавому форматі та дружній атмосфері долучитися до європейських цінностей, побачити й відчути мультикультурне різноманіття дружньої Європи. Учні 9-В класу нашої гімназії презентували німецьку пісню  "Caballero" та підготували запальний танок, який викликав шквал аплодисментів.

Німкеня Уте Корнек зі своїм колегою теж прийшла підтримати учнів. Вона з приємністю відзначає те, що вона має багато спільного з українцями. "Приміром, у культурному відношенні: любов до танців, зокрема народних, до співу, десь схожі  навіть народні костюми, орнаменти. Ми схожі ментально, духовно, за рівнем освіти і науки"-говорить вона.

Отже, тому і ми справедливо можемо називати себе європейською нацією. І в виступі дев`ятикласників справді відчувалася євроінтеграція. Гасло "Ми йдемо в Європейський дім" має цілком реальні обриси, з чим ми себе і вітаємо!