1-В на майстер-класі з виготовлення піци

Піца - одна з найпопулярніших страв у світі, тому не дивно, що багато хто стверджує, що саме вони створили першу в світі піцу. З’явилась ця страва декілька століть тому на Апеннінському півострові, сьогодні територія сучасної Італії. Саме слово “pizza” походить від 2 італійських слів “piazza” яке перекладається як “площа” та “piatto” - “тарілка”. Саме цим двом словам страва завдячує своїй формі, пласка та кругла.
      Сьогодні, піца досить відомий продукт, який люблять по всьому світу. Звісно вона має свої особливості в різних регіонах: в Індії до неї додають маринований імбир, тофу, фарш з баранини, в Японії - вугрів та кальмарів, у Бразилії готують піцу з горошком, а костариканці додають до неї кокоси. Крім того, існує піца-десерт, її коржі просочені джемом, вкрита яблуками й посипана пудрою.
     Популярністю не поступається вона і в Україні. Її полюбляють і дорослі, і малята. Так, учні 1-В класу разом із батьками та класним керівником, відвідали майстер-клас із виготовлення піци. Діти власноруч зробили свої смаколики, дізнались багато нової та корисної інформації про рецептуру піци та просто й весело провели час у колі однокласників. Кожен не тільки спробував себе в ролі піцайоло, а й посмакував своїм кулінарним шедевром та пригостив рідних. Смачного!