Пришкільний табір «Мультляндія» відкрито!

Літо-це чудова пора року! У дітей молодших класів є така прекрасна нагода це відчути. Допоможе їм в цьому пришкільний табір «Мультляндія», в якому буде можливість спілкуватися з друзями, ходити на прогулянки, бувати на екскурсіях, грати в м`яча, змагатися з різних видів спорту, продовжувати вивчати англійську мову, слухати музику, вивчати правила дорожнього руху.

З гарним настроєм в очікуванні пригод та неповторних емоцій, ми з вами відправляємося у яскраву подорож «Навколо літа за 14 днів».

Нехай вона буде для усіх незабутньою та сонячною!

Ось і перші враження…Першокласники 3-го загону поринули в захоплюючу атмосферу кулінарії. Вихованці відвідали майстер-клас з приготування піци, вивчили нові слова-назви кухонного приладдя і продуктів англійською мовою у  International Language Hub. Потім відпочили в Павленківському парку. Найбільше задоволення діти отримали, смакуючи страву, яку зробили власноруч.

Інші загони дитячого пришкільного табору відвідали «Multiplex» де переглянули цікавий анімаційний фільм «Покемон детектив Пікачу». Діти із захопленням спостерігали непередбачувані сюжетні лінії та одержали масу задоволення і нових вражень.

А потім всі дружно грали та відпочивали на свіжому повітрі.