Нова поліція у Мультляндії

Продовжує свою роботу пришкільний дитячий табір «Мультляндія».

Діти із задоволенням поринули в буденні справи табору. Тут вони беруть участь у різних табірних конкурсах, є активними учасниками табірних свят і тематичних заходів, із задоволенням розважаються на подвір’ї та пізнають щось нове на екскурсіях.

У  Полтавську гімназію № 13 завітали працівники Нової поліції, які познайомили дітей з особливостями своєї роботи, розповіли цікаві факти з життя, повторили з учнями в ігровій формі правила та знаки дорожнього руху, поведінку у громадських місцях, продемонстрували речі, які вони використовують у своїй діяльності .

Особливі емоції викликала у дітей можливість побувати у патрульному авто, подивитися на світ очима поліцейського. Приємно було слухати працівників правоохоронних органів, а ще більше розуміти, що діти усвідомлюють важливість та відповідальність даної професії. В очах багатьох учнів можна було прочитати «Поліцейський – звучить гордо!».

Життя у таборі «Мультляндія» активне та цікаве, насичене різноманітними враженнями та позитивними емоціями. Побажаємо усім дітям і надалі бути такими ж допитливими та безпосередніми!