Списки учнів 5 класів 2019-2020 н.р.
5-А математичний:
Класний керівник - Зубко Олександр Анатолійович
1 |
Бабінчук Владислав |
|
|
2 |
Бадула Владислава |
|
|
3 |
Байдужий Артем |
|
|
4 |
Бєляєв Сергій |
|
|
5 |
Бойко Євген |
|
|
6 |
Бухтова Олександра |
|
|
7 |
Вакуленко Максим |
|
|
8 |
Ворона Владислав |
||
9 |
Гончаренко Каміла |
|
|
10 |
Горницький Ярослав |
|
|
11 |
Горовой Марк |
|
|
12 |
Гречаний Олександр |
|
|
13 |
Колишевський Матвій |
|
|
14 |
Корінь Єлизавета |
|
|
15 |
Костенко Данило |
|
|
16 |
Кужель Софія |
|
|
17 |
Кузьменко Максим |
|
|
18 |
Ландар Олександр |
|
|
19 |
Максименко Олена |
|
|
20 |
Мироненко Єгор |
|
|
21 |
Онищенко Матвій |
|
|
22 |
Павленко Богдан |
|
|
23 |
Педашенко Марія |
|
|
24 |
Передерій Артем |
|
|
25 |
Повстяний Ростислав |
|
|
26 |
Покров Ярослав |
|
|
27 |
Решетнік Еделіна |
|
|
28 |
Товаришенко Іван |
|
|
29 |
Фролов Назар |
|
|
30 |
Циба Артем |
|
|
31 |
Черниш Максим |
|
|
32 |
Черняк Максим |
|
|
33 |
Чопенко Олексій |
|
|
34 |
Шинкаренко Ростислав |
|
5-Б український філологічний ( основна мова – англійська)
Класний керівник - Шостак Лариса Іванівна
1. |
Арсенчук Данило |
німецька |
|
2. |
Бас Аліна |
французька |
|
3. |
Бойченко Ольга |
німецька |
|
4. |
Джавахішвілі Марія |
німецька |
|
5. |
Довбня Аміна |
французька |
|
6. |
Звягольська Софія |
німецька |
|
7. |
Зубко Антоніо |
французький |
|
8. |
Іванова Анастасія |
французький |
|
9. |
Капустян Анастасія |
німецька |
|
10. |
Кірнос Ярослав |
німецька |
|
11 |
Козуб Данило |
|
|
12. |
Колодяжний Артур |
німецька |
|
13 |
Корпан Даниїл |
||
14. |
Краснова Софія |
німецька |
|
15. |
Кучеренко Нікіта |
німецька |
|
16. |
Лихохід Діана |
французька |
|
17. |
Лихохід Олександра |
французька |
|
18. |
Мальковський Богдан |
|
|
19. |
Науменко Олексій |
французька |
|
20 |
Пантелей Валерія |
французька |
|
21 |
Прокопенко Анастасія |
французька |
|
22 |
Пугачова Анастасія |
німецька |
|
23 |
Пурсуков Артем |
німецька |
|
24 |
Рибкіна Анастасія |
німецький |
|
25 |
Семко Милана |
німецький |
|
26. |
Силенко Святослав |
німецький |
|
27. |
Федій Анастасія |
французька |
|
28 |
Черненко Кіра |
французька |
|
29 |
Шкурпела Ярослав |
німецька |
|
30. |
Янченко Наталія |
французька |
5-В український філологічний ( основна мова – англійська )
Класний керівник - Максимова Тетяна Олександрівна
1 |
Акулов Кирило |
німецька |
|
2 |
Бережний Марк |
французька |
|
3 |
Бондар Діана |
німецька |
|
4 |
Бредун Вероніка |
французька |
|
5 |
Вакуленко Максим |
|
|
6 |
Василенко Данило |
німецька |
|
7 |
Ведмідь Макарій |
французька |
|
8 |
Гайдук Михайло |
|
|
9 |
Герасименко Анастасія |
німецька |
|
10 |
Дейнека Ігор |
німецька |
|
11 |
Єремій Поліна |
німецька |
|
12 |
Канигін Владислав |
німецька |
|
13 |
Клементович Діана |
Французька |
|
14 |
Коваленко Анастасія |
французька |
|
15 |
Ковальов Данило |
французька |
|
16 |
Лобач Амелія |
німецька |
|
17 |
Логінська Єлизавета |
французька |
|
18 |
Маркіна Яна |
німецька |
|
19 |
Мовшук Арсентій |
французька |
|
20 |
Недоріченко Микита |
німецька |
|
21 |
Онищенко Максим |
німецька |
|
22 |
Оськін Владислав |
німецька |
|
23 |
Петренко Костянтин |
французька |
|
24 |
Підопригора Анастасія |
французька |
|
25 |
Плюйко Артем |
німецька |
|
26 |
Романець Ірина |
французька |
|
27 |
Степаненко Аліна |
французька |
|
28 |
Токарев Степан |
||
29 |
Томіліна Каміла |
французька |
|
30 |
Тришина Дарія |
французька |
|
31 |
Трюкай Анна |
французька |
|
32 |
Шумейко Надія |
німецька |
|
33 |
Щеглов Артем |
німецька |
5-Г український художньо-естетичний
Класний керівник - Чижанська Юлія Олександрівна
1. |
Ашурова Катерина |
|
|
2. |
Бойко Андрій |
|
|
3. |
Бутенко Богдан |
|
|
4. |
Бутко Роман |
|
|
5. |
Волковський Антон |
|
|
6. |
Горбенко Анастасія |
|
|
7. |
Гузенко Єгор |
|
|
8. |
Демченко Станіслав |
|
|
9. |
Драний Микола |
|
|
10 |
Іванов Артур |
||
11 |
Козін Олексій |
||
10. |
Копцова Крістіна |
|
|
11. |
Лисак Микита |
|
|
12. |
Малафійчук Ольга |
|
|
13. |
Мельников Богдан |
|
|
14. |
Носаненко Ельвіра |
|
|
15. |
Окопний Ілля |
|
|
17. |
Пастернак Софія |
|
|
18. |
Пашко Анна |
|
|
19. |
Радько Євгенія |
|
|
20. |
Семеног Назар |
|
|
21. |
Симиренко Ірина |
|
|
22. |
Сироватський Михайло |
|
|
23. |
Скриль Дмитро |
|
|
24. |
Скрипник Святослав |
|
|
25. |
Тесленко Діана |
|
|
26. |
Туз Богдан |
|
|
27. |
Тупотін Арсеній |
|
|
28. |
Ущенко Ярослав |
|
|
29. |
Харін Андрій |
|
|
30. |
Щепіна Кіра |
|
|
31. |
Ярмоленко Владислав |
|
|
32. |
|
|