Татьяна

Ось і завершив свою роботу літній мовний табір для учнів Полтавської гімназії №13 при Полтавському національному технічному університеті, де діти на цілих два тижні занурилися в атмосферу іншомовного спілкування та провели незабутній час . Учні разом з викладачами та студентами, а також волонтеркою від Корпусу Миру Ліндою Барбарою Кац розповідали один одному про себе, грали у веселі ігри та готували презентацію своїх груп.
Перебуваючи в таборі, учні покращили свої знання з англійської мови, розкрили свої здібності під час занять, адже тут створена атмосфера взаєморозуміння, співробітництва, довіри, взаємодопомоги. Нестандартні форми проведення занять надихають учнів на самовдосконалення, поглиблення набутих знань, пошуку матеріалу та нової для себе інформації.
          На завершення діти отримали свідоцтва та залишили свої відгуки.
"Я вважаю, що мені дійсно пощастило бути частиною такого заходу. Я дуже люблю англійську мову, тому готуватися кожного дня, шукати цікаві матеріали, грати в ігри саме англійською неймовірно захоплювало. Було дуже легко і приємно працювати під керівництвом викладачів кафедри іноземних ПолтНТУ та волонтерки Корпусу Миру Лінди Кац. Тож, можу сказати, що цей досвід ще довго не забудеться та, можливо, допоможе мені у майбутньому." ( Коваль Микола, учень Полтавської гімназії №13, 8-А клас)
        Гарного літа та приємного відпочинку!!!

Закінчився відпочинок у пришкільному таборі «Мультляндія». Перебування дітей у ньому тривало з 29 травня по 15 червня. Вчителі та вихователі організували для дітей незабутній літній відпочинок, щоб зміцнити їхнє здоров’я та наповнити час канікул цікавими і змістовними подіями. Цього року в таборі оздоровилася 81 дитина, з них 55 – діти пільгових категорій. Попри те, що ціни на продукти значно підскочили, дітей в літньому таборі намагалися радувати смачними стравами.
Для дітвори була створена насичена, різноманітна програма відпочинку. Вихованці із задоволенням брали участь у конкурсах, іграх, змаганнях, різноманітних гуртках, екскурсіях та ін. Проводилися різноманітні бесіди з безпеки життєдіяльності. Діти розширили свої знання, розвинули поняття про відповідальність за власне здоров’я, набули для себе нового досвіду, отримали позитивні враження.
        Ось і настав день закриття табірної зміни. Діти були трішки засмучені, але в повітрі все одно відчувалося свято. Закриття табору 14 червня розпочалося з урочистої лінійки, де учні мали змогу виступити востаннє. Кожен загін майстерно продемонстрував свої танцювальні таланти, усі разом заспівали веселі пісні.
         Заступник директора табору Полякова Л.Г. нагадала про правила безпеки влітку на вулиці, біля водойм, у лісі, про протипожежну безпеку та дитячий травматизм.
         Після лінійки усі діти взяли участь у квесті «У пошуках скарбів», де виконали різноманітні завдання і віднайшли заховані «скарби».
         Відпочинок у таборі залишив у дитячих серцях незабутні спогади, вони з нетерпінням будуть чекати наступного літа.

День розваг у МБК

Опубліковано в: Заходи |

У пришкільному таборі Полтавської гімназії №13 «Мультляндія» жоден день не проходить без розваг.
11 червня діти відвідали міський будинок культури, де взяли участь у розважальній програмі «В країні Залипляндії». На сцені їх зустріли казкові герої, які повели дорогою пригод. На цьому шляху на дітей чекали різноманітні цікаві завдання, що сприяли розвитку інтелектуальних та фізичних здібностей. Учасники змагалися у спритності, влучності, кмітливості, відгадували загадки та ребуси. Справжньою нагородою став солодкий приз – морозиво, яке було сховано у скрині.

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища». Дослідження проводитиметься у травні-червні 2018 року та в червні 2019 року на умовах повної анонімності (Лист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 02.05.2018 № 22.1/10-1304).
         Посилання на електронну форму опитування за адресою:

Респонденти зможуть індивідуально заповнити онлайн-анкету до 30 червня 2018 року у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді.
       Участь у опитуванні є добровільною.

Сторінка 1 із 153