Татьяна

Татьяна

           Закінчився відпочинок у пришкільному таборі «Мультляндія». Перебування дітей у ньому тривало з 29 травня по 15 червня. Вчителі та вихователі організували для дітей незабутній літній відпочинок, щоб зміцнити їхнє здоров’я та наповнити час канікул цікавими і змістовними подіями. Цього року в таборі оздоровилася 81 дитина, з них 55 – діти пільгових категорій. Попри те, що ціни на продукти значно підскочили, дітей в літньому таборі намагалися радувати смачними стравами.
Для дітвори була створена насичена, різноманітна програма відпочинку. Вихованці із задоволенням брали участь у конкурсах, іграх, змаганнях, різноманітних гуртках, екскурсіях та ін. Проводилися різноманітні бесіди з безпеки життєдіяльності. Діти розширили свої знання, розвинули поняття про відповідальність за власне здоров’я, набули для себе нового досвіду, отримали позитивні враження.
        Ось і настав день закриття табірної зміни. Діти були трішки засмучені, але в повітрі все одно відчувалося свято. Закриття табору 14 червня розпочалося з урочистої лінійки, де учні мали змогу виступити востаннє. Кожен загін майстерно продемонстрував свої танцювальні таланти, усі разом заспівали веселі пісні.
         Заступник директора табору Полякова Л.Г. нагадала про правила безпеки влітку на вулиці, біля водойм, у лісі, про протипожежну безпеку та дитячий травматизм.
         Після лінійки усі діти взяли участь у квесті «У пошуках скарбів», де виконали різноманітні завдання і віднайшли заховані «скарби».
         Відпочинок у таборі залишив у дитячих серцях незабутні спогади, вони з нетерпінням будуть чекати наступного літа.

День розваг у МБК

Опубліковано в: Заходи |

             У пришкільному таборі Полтавської гімназії №13 «Мультляндія» жоден день не проходить без розваг.
11 червня діти відвідали міський будинок культури, де взяли участь у розважальній програмі «В країні Залипляндії». На сцені їх зустріли казкові герої, які повели дорогою пригод. На цьому шляху на дітей чекали різноманітні цікаві завдання, що сприяли розвитку інтелектуальних та фізичних здібностей. Учасники змагалися у спритності, влучності, кмітливості, відгадували загадки та ребуси. Справжньою нагородою став солодкий приз – морозиво, яке було сховано у скрині.

     Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища». Дослідження проводитиметься у травні-червні 2018 року та в червні 2019 року на умовах повної анонімності (Лист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 02.05.2018 № 22.1/10-1304).
         Посилання на електронну форму опитування за адресою:
https://docs.google.com/forms/d/1ila4UeXffheF8CcKIFtmRrY_drOUrCM9axZkgvGPa6c/edit

       Респонденти зможуть індивідуально заповнити онлайн-анкету до 30 червня 2018 року у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді.
       Участь у опитуванні є добровільною.

          Літо – найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити.
      Цього року в нашій гімназії в пришкільному таборі працював гурток англійської мови, де проводили заняття вчителі Костенко Н. О. та Капустян Ю. М. Заняття проводились в ігровій формі, з використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо. Навчання охоплювало тематику, що відповідає віковим особливостям та інтересам учнів: «Відпочинок і дозвілля», «Моя сім’я та друзі», «Природа», «Їжа», «Хобі».
        Кожне заняття присвячувалось окремій темі. Усі діти мали можливість продемонструвати свої знання іноземної мови з певної теми, а також брали активну участь в інтерактивних вправах, рухливих іграх та фізкультхвилинках.
        На День англійської мови були проведені змагання на свіжому повітрі. Три команди: «Посіпаки», «Фіксики» та «Смішарики» – мали нагоду позмагатися й узагальнити свої знання з англійської мови.
        Усі учасники з незабутніми враженнями та приємними спогадами про табір тепер із нетерпінням очікують наступних зустрічей із друзями та вчителями після закінчення літніх канікул.

      12 червня розпочав свою роботу літній мовний табір для учнів 7-9 класів Полтавської гімназії №13 на базі Полтавського національного технічного університу імені Кондратюка (Українсько-Американський та Українсько-Британський центри культурного співробітництва) кафедри іноземної філології та перекладу. Заняття проводяться викладачами кафедри іноземної філології та перекладу, які пройшли стажування Британської Ради у м. Київ та мають відповідні сертифікати про рівень володіння англійською мовою С1: доц. Агейчева А. О. та ст. викл. Гунченко Ю.В. А також залучений волонтер Корпусу Миру США у ПолтНТУ Лінда Барбара Кац.
Учнів чекають не лише захоплюючі уроки, а й різноманітні екскурсії, розваги.
     Протягом двох тижнів перебування в таборі діти зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, поспілкуватися з іноземними волонтерами та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми діти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, вчитимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших.
      Ласкаво просимо в чарівний світ англійської мови!!!

Сторінка 1 із 153

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки