Татьяна

21 квітня 2018 року на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка відбулася XI обласна олімпіада «Пролісок» для учнів 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області. Також були присутні представники Кіровоградської області. За результатами участі визначені переможці олімпіад з англійської мови, математики, української мови, історії України, хімії та біології. Визначалося одне перше, одне друге та одне третє місця.
   Учні 7-А класу Полтавської гімназії №13 теж взяли участь у цій олімпіаді. Петрик Марія посіла перше місце з англійської мови (учитель Падалка І.С.), Коваль Микола посів третє місце з математики( учитель Шершньова О.А.).
   Вітаємо наших переможців та їх вчителів та бажаємо подальших перемог!!!

Гімназійна весна 2018!

Опубліковано в: Заходи |

Уже традиційно навесні під звуки фанфар свої нагороди отримує інтелектуальний потенціал Полтавської гімназії №13. Так, 19 квітня 2018 року в Полтавській гімназії №13 відбулося свято вшанування переможців міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад, призерів міського, обласного та Всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої Академії Наук та багатьох інших інтелектуальних і творчих конкурсів - День гімназії «Гімназійна весна 2018».
   У ошатній святково прикрашеній актовій залі зібралися учні та їх батьки, педагоги і адміністрація гімназії, представники засобів масової інформації. На святі була присутня завідувач відділом Полтавського міського центру позашкільної освіти Білявська Ірина Валентинівна. Свої вітання у день гімназії та грамоту про нагородження за допомогу безпритульним тваринам надіслала також депутат міської ради, директор школи «Юний європеєць» Матвєєва Майя Кадирівна, про що згадала у своєму вітальному слові до присутніх директор гімназії Орловська Наталія Володимирівна. У залі панувала щира святкова атмосфера посмішок, квітів та радості.
   Загалом на сцені гімназії було урочисто нагороджено 32 переможці міських Всеукраїнських учнівських олімпіад, 8 переможців обласних олімпіад та їх учителі, учасниця Всеукраїнського етапу олімпіади з французької мови Вітковська Анна (11-А клас) і призер Всеукраїнської олімпіади з правознавства у м.Херсон – Дарина Лизенко, учениця 9-А класу, яка стала у цьому році беззаперечним лідером гімназії із кількості нагород. Крім того, Дарина цього року перемогла у програмі майбутніх лідерів FLEX та отримала можливість протягом 1 року навчатися у Сполучених Штатах Америки.

Свої нагороди отримали 18 переможців міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН, 9 переможців обласного етапу конкурсу-захисту та їх наукові керівники. Саме цього дня учениця 11-А класу Мархай Неллі представляла Полтавську область на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН у секції французька мова у м.Києві.
   Серед нагороджених цього дня були також педагоги лауреати конкурсу «Учитель року 2018» - Сахацька Світлана Анатоліївна (у номінації «Фізика») та Манюненко Вікторія Петрівна (у номінації «Українська мова та література»).
На святі були згадані переможці різного рівня мовних, літературних, творчих конкурсів та спортивних змагань, якими пишається гімназія.
Глядачів у залі порадували своїми виступами на сцені під час свята вокальний ансамбль «Джерельце», (керівник Міщенко І.П.), Могилат Анастасія, 7-Б клас, та Негребецька Анжеліка, 11-А клас, (керівник Нестеренко А.С.), хореографічні колективи «Криниченкька» та «Естадес». Незабутнє враження на глядачів справили показовий виступ вихованців Герасименка С.Я., які продемонстрували свою майстерність з таеквон-до, та колективу «Real men» з хореографічною композицією «Only Boys», керівник Скляр А.
   Сьогодні Полтавська гімназія №13 має дійсно потужний потенціал інтелектуальної, творчо обдарованої молоді!
Ми щиро зичимо усім сьогоднішнім переможцям піднятися на вершину слави і наступного навчального року, бажаємо, щоб у наступному році засяяли нові зірочки, а цьогорічним призерам-випускникам – обрати правильну і успішну життєву дорогу!

13.04.2018 р. в Полтавській гімназії практичне заняття з правознавства «Судовий процес» для учнів 9-10 класів було незвичайним. Судовий процес вів справжній суддя Лизенко А.В.. Суддя уважно вислухав підозрюваного, адвоката, прокурора, свідків і виніс справедливий вирок. Андрій Вікторович доступно для дітей розповів про судову реформу, переглянули повчальний фільм «Життя – це вибір». Учні залишилися в захваті.

З метою виховання любові, пошани до творчості Т.Г.Шевченка, до української мови та культури, розширення знань дітей про дитячі роки великого поета, про життя людей  в ті часи, та активізації патріотичного виховання дітей, було проведено конкурс читачів «Поезія Кобзаря».
   Відкрили його учні 4-Д класу, які інсценували, як зароджувалась зірочка творчості маленького Тараса. Потім діти уважно дивились відеоролик «Дітям про Т.Г.Шевченка» та зрозуміли, що в його імені – наша історія й культура, наша поетична спадщина й визвольна боротьба, наша шана й повага, слава і честь українського народу.
   Учні 4-х класів дуже гарно декламували поетичні твори великого поета:
4-А клас – Панасюк Віталіна (уривок з твору «Лілея»)
4-В клас – Демченко Єгор ( «Як би ви знали, паничі»…)
4-Г клас – Романенко Валерія («Сон»)
Борищук Софія ( «Катерина» )
4-Д клас - Ванага Елізабет (уривок з твору «Наймичка»).
   Т.Г.Шевченко – славний син української землі, полум*яне слово якого житиме вічно в серцях нащадків.
Проведений захід залишив незабутній слід в дитячих серцях.

11-13 квітня 2018 року в Запорізькому державному цирку відбувся

Всеукраїнський фестиваль-конкурс циркових колективів «Дивоцирк».

Учениці 5-В класу Левченко Марія та Лопаенко Марта отримали

1 місце в номінації «Повітряна гімнастика»  друга вікова категорія, дует.

Сторінка 1 із 145