Нам сьогодні весело й цікаво!

У пришкільному таборі «Мультляндія» 30 травня було весело й цікаво!

Зранку серед дітей 1, 2, 3 та 4 загонів відбувся конкурс малюнків «Намалюй природу». Діти з задоволенням малювали ліс, поле, квіти, море, птахів та багато іншого.

Потім для дітей 1 та 3 загонів працівниками міської бібліотеки №6 було проведено захід «Літературна вітальня», присвячений Дню захисту дітей.  Тематика зустрічі була пов’язана з канікулами та правилами поведінки під час них. Вихованці активно приймали участь у обговоренні та показали гарні знання.

У той же час діти з 4 загону відвідали захід «Мері Попінс повертається» організований працівниками ДДЮТ. Для хлопчиків та дівчаток було проведено багато цікавих та веселих конкурсів, також виступали дитячі творчі колективи з піснями і танцями. Діти повернулися до школи радісні та щасливі.

Також вихованці 2 загону відвідали  International Language Hub. Діти отримали практичні навички розмовної англійської мови під час майстер-класу з приготування піцци. Також діти мали можливість прогулятися та відпочити  у Павленківському парку.