Вівторок, 27 червня 2017 10:46

Останній шкільний вечір

   Головна подія шкільного життя, підсумок одинадцяти років спільної плідної праці учнів, учителів, батьків – отримання атестатів! Випускний вечір в школі – незабутнє враження на довгі літа.
   Цього року Полтавська гімназія №13 вітала 51-го випускника з закінченням повної загальної освіти. 23 червня о 19.00 на шкільному подвір`ї зібралися вчорашні одинадцятикласники, їхні батьки, вчителі, гості, щоб переглянути випускний вальс – парад вечірнього вбрання. Саме ним традиційно в гімназії розпочинається свято юності, молодості, краси і щастя. Посмішки на обличчях, фотографування на згадку, світські розмови – все це передувало урочистостям, які ось-ось повинні були розпочатися в актовій залі, де на випускників чекала ведуча «Світського життя Полтавської гімназії №13» не Катя Осадча, а Наталка Іванова, випускниця 11-А класу, медалістка, спортсменка і просто красуня.
   Отримання атестатів, вітання директора Орловської Н.В., виступи класів, концертна програма, підготовлена випускниками, приємні сюрпризи, слова напуття батьків та багато ще чого залишили на згадку усі присутні. Незабутній вечір закінчився яскравим фаєр шоу, який подарували батьки своїм дітям.
    Ось і закінчився бал, погасли свічки… Для випускників це був останній шкільний вечір, а вчителі розуміли, що для них такий вечір ще не раз повернеться знову. І вже незабаром сьогоднішні випускники приведуть до школи своїх дітей.
    Життя продовжується…

Опубліковано в Заходи
Субота, 24 червня 2017 15:09

Ними пишається гімназія!

     Добігає кінця перший місяць літа. Це значить, що на одну третину учні гімназії вже відпочили від минулого навчального року. Але й досі залишалися в «роботі» наші одинадцятикласники: здавали ЗНО, готувалися до випускного вечора, складали плани на майбутнє.
     І нарешті довгоочікувана мить: підбиття підсумків – результати ЗНО. Чи підтвердять учні річні оцінки з предметів? Чи отримають відмінники медалі? Хвилюванням не було меж. А результати все ж таки порадували більшу кількість учнів.
    Курчат рахують восени! Той, хто працював протягом 11 років, довів, що він гідний того, щоб його називали «медалістом». Четверо дівчат, за результатами ЗНО, підтвердили свої відмінні знання. Полтавська гімназія №13 пишається Івановою Наталією, Добровольською Анастасією, Панасюк Іриною, Прусовою Маріанною.
23 червня о 10.00 в ПД «Листопад» відбулося традиційне свято нагородження медалістів. Святкові вітання, вручення нагород, виступ міського голови, яскраві номери художньої самодіяльності та багато ще чого, що підтримувало гарний настрій та давало позитивні емоції усім учасникам свята, було в залі. Пишалися своїми дітьми присутні батьки, ділили з учнями смак перемоги учителі, відчувала гордість за навчальний заклад директор Орловська Н.В..
     Перше свято цього випускного дня відбулося, а попереду ще вечір та ніч. Тож продовження буде…

Опубліковано в Заходи

   Літній мовний табір “Friends” Полтавської гімназії №13 працював з 29.05 по 15.06.2017р. для учнів 5-6 класів. Мова спілкування – англійська, німецька, французька. Волонтерами, крім учителів іноземних мов гімназії, виступили студенти Полтавського університету економіки і торгівлі. Під час занять діти мали змогу взяти участь у різних видах діяльності, таких як: опис картинок з теми з використанням комп’ютера, обговорення висловів, розучування пісень, віршів іноземною мовою, розв’язування кросвордів, перегляд мультфільмів з обговоренням, різноманітні лексичні ігри “Taboo”, “Scribble”, “Are you my mum?”, “Talk to me” і т.п., складання пазлів, робота у групах над проектами “Our Hobbies”, Healthy Food” , гра-квест “Take a Photo With…”.
     Кожен день починався з ранкової зарядки англійською мовою.
Діти відвідали заняття у центрі “ Вікно в Америку” у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського.
    Результатом роботи табору було те, що учні розширили свої знання з тем, здобули досвід з мовленнєвої компетенції, навчилися працювати у парах та командах, виконувати проектні роботи, розвивали навички логічного мислення та увагу.

Опубліковано в Заходи

     15 .06 відбувся урочистий захід закриття пришкільного оздоровчого  табору «Посмішка» Полтавської гімназії №13 .  Усі чотири загони презентували неповторні виступи, які готували з великою старанністю і натхненням . Концертна програма включала в себе танцювальні й музичні номери , а також інші види розваг , які найповніше відтворювали  таланти дітей і дорослих. У заході приймали участь як діти, так і їх вихователі та вожаті . Разом усім учасникам вдалося створити неповторну атмосферу свята, що викликала у всіх дітей радість і захоплення, сум і щире співчуття з приводу закриття улюбленого табору . Ліричні українські народні пісні, запальні джазові танці та інші не менш яскраві виступи справили незабутнє враження на маленьких глядачів і викликали радісні емоції у самих виконавців. Цікавим був музичний виступ англійською мовою, підготовлений дітьми спеціально до цього заходу і гідно виконаний на сцені. Французька пісня у виконанні вожатих надихнула дітей на старанність у вивченні іноземних мов. Загалом концерт викликав у дітей незабутні яскраві враження , які ще довго житимуть у спогадах про чудові дні відпочинку у таборі «Посмішка».

Опубліковано в Заходи
Четвер, 15 червня 2017 10:58

«Модний вирок»

    Мода – що може бути цікавішим? Мода і стиль – поняття не лише сучасного світу. Це не тільки стрімка гонитва за всім новим, це – проникнення в суть новизни при одночасному зверненні до витоків, до старих традицій. Для демонстрації нових сучасних модних колекцій модельєри залучають манекенниць і влаштовують дефіле.
    14.06 вихованці пришкільного табору «Посмішка» мали теж можливість відчути себе справжніми модельєрами та моделями для показу оригінальної колекції створеної самими дітьми. Було проведено показ мод, але він був не звичайний, а носив тематичний характер. Всі моделі були виготовлені із підручних матеріалів і мали не менш яскравий та привабливий вигляд ніж справжні. Дітям вдалося зачарувати всіх неповторністю, новизною та оригінальністю своїх костюмів.

Опубліковано в Заходи
Сторінка 1 із 5

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки