Заходи

Заходи

             Кожна людина хоче мати гарний вигляд, бути здоровою та впевненою в собі. Але не кожен розуміє, що отримати це не так вже й важко: достатньо вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, притримуватися збалансованого харчування, мати позитивне мислення та робити добрі справи.
Саме цьому намагаються навчити дітей учителі фізичного виховання Полтавської гімназії №13, тому шукають нові форми й методи заохочування до спорту. Нещодавно відбулася товариська зустріч з волейболу між збірними дівчат ЗЗСО №11 та Полтавської гімназії №13. Гостинно зустрічали господарі дівчат із сусідньої школи. «Свій» спортзал надавав впевненості в собі. Мабуть, через це й перемога не залишила на себе довго чекати. З рахунком 4:1 перемогла збірна гімназії №13. Але не це було головним у даній зустрічі. Здоровий спортивний азарт, дух товариства, підтримка один одного, бажання займатися волейболом й далі, зустрічатися знову, щоб вдосконалюватися, а головне – залишатися гарними дівчатами, якими є наші юні спортсменки сьогодні – ось що спонукало Ховратова О.В., Приходька П.М. та Гученко А.М. організувати цю товариську зустріч.
            Тож побажаємо спортивних перемог нашим дівчатам й надалі, тому що спортивні перемоги є запорукою перемог у житті в цілому.

Герої не вмирають!

Опубліковано в: Заходи |

Чи розкаже хто, чия в тім вина?
Скільки горя-сліз принесла війна?
Запалю свічу, надішлю тепло,
У безсмертя їм відкрию вікно…
Що судилося? Про що мріялося?
Тільки в сотнях ви залишилися…
            16 серпня 2016 року в селі Єлизаветівка, Мар’їнського району, Донецької області під час бойового зіткнення з ворожою розвідувально-диверсійною групою, отримавши кульове поранення в шию, загинув випускник Полтавської гімназії №13 Лесняк Денис.
            Указом Президента України №23/2017 від 03 лютого 2017 року «За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку» нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня (посмертно).
            І ось сьогодні, 17 травня 2018 року на фасаді будівлі Полтавської гімназії №13 було відкрито меморіальну дошку випускнику-герою Лесняку Денису.
           На лінійці були присутні учні 9-11 класів, адміністрація та вчителі гімназії, дружина Дениса Тетяна, його донька Лада, мама Валентина Леонідівна, депутат Полтавської міської ради Ямщиков Вадим та представники військового комісаріату.
Пам’ятайте про тих, що за правду повстали.
Пам’ятайте про тих, що лягли на заставах.
Є в лісах, є у горах, і є під горою –
Менше в світі могил, ніж безсмертних героїв…

OsVita - з вірою в майбутнє!

Опубліковано в: Заходи |

           16 травня 2018 року уже традиційно привітали і нагородили у м.Полтава переможців Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт МАН, професійно фахових змагань та переможців конкурсу «Учитель року - 2018». Щасливі та усміхнені обличчя учнів та педагогів переповнили Палац дозвілля «Листопад», серед яких було немало представників Полтавської гімназії №13. Інтелектуальну еліту міста привітали начальник управління освіти Леся Анатоліївна Марталішвілі та міський голова Олександр Федорович Мамай. Почесними грамотами та грошовими винагородами були відзначені 14 учнів та 15 педагогів нашої гімназії.
             Ще раз щиро вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів і нових перемог!
Жаботинська Софія, 6-А клас;
Питомець Єгор, 11-А клас;
Сухомлин Альона, 9-А клас;
Жварницький Олексій, 9-А клас;
Коломієць Юлія, 11-Б клас;
Грунтенко Дар’я, 8-А клас;
Михида Діана, 8-Б клас;
Вітковська Анна, 11-А клас;
Мартус Вікторія, 11-А клас;
Дзюба Аліна, 11-А клас;
Ткачук Даниїл, 11-Б клас;
Дрозд Дар’я, 10-Б клас;
Мархай Неллі, 11-А клас;
Лизенко Дарина, 9-А клас.

Сторінка 1 із 228

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки