Як учні 6-Б класу грали в лазертаг

Радіє дітвора,
Бо краще, ніж канікули,
Пори в дітей нема.

Весняні канікули в розпалі. І хоча тривають вони недовго, учні 6-Б класу нашої гімназії використовують цей час по-максимуму.
28 березня цього року юні гімназисти разом зі своїм класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною мали можливість незвично провести день, погравши в лазертаг. Це сучасна, активна й дуже цікава гра.
   Одягнувши спеціальні костюми й пов’язки з мішенями, узявши в руки зброю, прослухавши інструктаж, діти зайшли на територію, де мала відбуватися гра, і почалося… Біг, пошук супротивника, потрапляння у ціль, шквал позитивних емоцій, здобуття перемоги – ось що дарує ця динамічна гра.
Вона дозволила дівчатам і хлопцям проявити свої здібності: самостійність, рухову координацію, кмітливість, предметне мислення, а також засвоїти навички орієнтації на місцевості. До того ж лазертаг посприяв міцнішому згуртуванню колективу, а безпосередня участь у грі педагога подарувала шестикласникам неабияку радість і задоволення.
    Після гри діти були розслаблені й мали гарний настрій. Вони уже чекають наступної зустрічі з однокласниками, що відбудеться наприкінці тижня і також буде не менш приємною і вражаючою.