Розважаємось на повну!

Опубліковано в: Заходи

   Закінчуються весняні канікули, а так хочеться насолоджуватися ними якомога довше. Тож учні 6-Б класу разом зі своїм класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною не гають жодної миті й намагаються частіше збиратися разом, щоб провести весело час у колі друзів.
    От і 30 березня цього року шестикласники разом з учителем вирушили в ТРЦ «Екватор», щоб покататися на ковзанах, відвідати кінотеатр і просто поспілкуватися з однолітками. Іра Нестеренко, котра професійно займається фігурним катанням, навчала друзів і педагога, як правильно стояти на ковзанах, як їхати спиною вперед, як стрибати, робити оберти й багато іншого. Майстер-клас від юної фігуристки дуже сподобався усім присутнім. Тож позитивним емоціям, посмішкам і гарному настрою не було меж. А що вже й говорити про враження від фільму, який ти відвідав разом із найкращими друзями!
    Час, проведений спільно з однокласниками, пролетів неймовірно швидко. Але то зовсім не біда, адже за два дні ми знову зустрінемося, бо нас покличе за парти шкільний дзвінок. І знову радісні й щасливі ми йтимемо назустріч одне одному.

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки