Великдень єднає!

Віра у любов, добро наповнюють душу найсвітлішими почуттями, які хочеться дарувати один одному. Кожна нотка грає прекрасною мелодією щедрості і ллється, як пісня, зливаючись з Великоднею весною.
   05 квітня 2018 року в Полтаві відбувся 6-й Міський фестиваль дитячого конкурсу «Великодня писанка». Цього року тема фестивалю – «Великодні традиції України та країн світу». Колектив Полтавської гімназії №13 (учні, вчителі, батьки) презентував композицію «Великдень єднає», яка зображує традиції святкування Великодня в Німеччині, тому що 2018 рік – рік німецької мови в Україні. Робота показує, що головними символами німецького Великодня є заєць, ягнята та писанки, які виконані у різних техніках (аплікація по тканині, об’ємна аплікація, декупаж, м’яка іграшка).
   Композиція «Великдень єднає» отримала Гран-прі фестивалю та найцінніші подарунки: два радіо мікрофони та бумбокс.
Так, дійсно, Великдень єднає! Адже у створенні композиції були задіяні вчителі (учитель німецької мови Ляшенко О.В., педагог-організатор Зубко О.А., учителі трудового навчання Гончарова Л.М. та Чичкало В.І., хореограф Проценко К.В.), учні та їх батьки.
   Ляшенко О.В. та Проценко К.В. разом з учнями 8-В класу (Топоркова Діана, Нех Тарас, Ширкевич Олександр, Даценко Денис, Карпова Анастасія, Білоус Руслана, Клєстова Анна, Лавренко Ольга) підготували ігри для глядачів та театралізоване дійство, яке зображувало традиції святкування Великодня в Німеччині. Гончарова Любов Михайлівна разом з Хоменко Діаною, Михидою Діаною (учениці 8-Б класу) та Андрієць Дар’єю (учениця 10-Б класу) проводили виставку-продаж власних поробок.
    Велике спасибі Андрієць Анні Олександрівні (мама Андрієць Дар’ї) за допомогу у створенні композиції, татові Ксенії Бойко (учениця 9-А класу) Тарасу Феліксовичу за транспортування, а також батькам, діти яких навчаються в початкових класах за виготовлення сувенірів-смаколиків та м’яких іграшок у вигляді ягнят.
    Ми з упевненістю можемо сказати, що Великдень єднає! Разом ми зможемо все!