Профілактики порушення правил дорожнього руху та правил поведінки вдома і на вулиці, з учнями 2-Б класу на базі бібліотеки-філіалу №6 міської ЦБС

Нещодавно з метою профілактики порушення правил дорожнього руху та правил поведінки вдома і на вулиці, з учнями 2-Б класу на базі бібліотеки-філіалу №6 міської ЦБС було проведено зустріч з працівником патрульної поліції. Спілкування пройшло легко і невимушено.
   Поліціант провела з дітьми цікаві ігри та профілактичні бесіди на тему «Правила дорожнього руху», «Якщо ти вдома сам», «Безпечна поведінка на вулиці». Інспектор звернула увагу школярів щодо дотримання правил дорожнього руху, роз’яснила, які можуть бути наслідки і чому правил так важливо дотримуватись. Діти дізналися, які бувають основні пішохідні дорожні знаки. А також пригадали основні правила поведінки вдома та на вулиці, якщо поруч немає дорослих. Їм дуже сподобались бесіда та ігри. вони задавали різноманітні запитання та самі моделювали всілякі ситуації. Правоохоронець в свою чергу подарувала їм візитки Київського РВ поліції у м. Полтава, та тематичні розмальовки.
    Дякуємо патрульному поліції за цікаву зустріч та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr