III Конкурс знавців англійської мови для учнівської молоді Полтавщини!

III Конкурс знавців англійської мови для учнівської молоді Полтавщини відбувся 13 квітня у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка. Крім написання есе іноземною мовою, треба було продемонструвати і свої творчі здібності. Учні нашої гімназії виступали у трьох творчих конкурсах: декламування літературного твору англійською мовою, виконання пісні та презентація власного малюнка за мотивами прочитаного літературного твору. Переможницею стала Лифиренко Софія учениця 6-Б класу (учитель Богдан Л.В.), посівши 1 місце у номінації декламування літературного твору. Але велика подяка всім учням, які яскраво демонстрували свої таланти на сцені університету та отримали дипломи учасників.