Міжнародна віртуальна виставка дитячих робіт "Kvėpavimas esu besivystančių ir sutveriu" ("Дихання розвиваю і творю")

Для формування повноцінного мовлення у дітей важливе значення має постановка правильного мовленнєвого дихання. Але не тільки виконання спеціальних логопедичних дихальних вправ, надування повітряних куль, пускання мильних бульбашок, гра на дитячих музичних інструментах дозволяє вдосконалити мовленнєве дихання. В цьому переконалися учні 4-Г класу Романенко Валерія, Точилова Дар’я, Закройщиков Юрій разом із вчителем-логопедом Канигіною Наталією Ярославівною. Діти із задоволенням взяли участь у міжнародній віртуальній виставці дитячих робіт "Kvėpavimas esu besivystančių ir sutveriu" ("Дихання розвиваю і творю") м.Вільнюс (Литва), присвяченій святкуванню Дня логопеда у Європі. Картина створена незвичним способом малювання повітряними фломастерами БлоПен, що допомагає розвивати не тільки тривалий плавний видих, а й уяву, образне мислення, зв’язне мовлення. Діти отримали масу позитивних емоцій не тільки від результату спільної творчої діяльності, а головне – від самого процесу. Від організаторів виставки учні одержали подяку та сертифікат учасника.