Десятий ювілейний…

25 квітня 2018 року в ПНПУ імені В. Г. Короленка відбувся щорічний регіональний науково-практичний семінар «Проектна технологія навчання хімії».
У семінарі брали участь 39 проектів, авторами яких стали 45 учнів закладів загальної середньої освіти 12 районів та міст Полтавської області. У місті Полтаві проекти розробляли учнівські колективи шкіл № 3, 6, 11, 13, 14, 25, 29, 32, 33, 34, 36. Учні Полтавської гімназії №13 разом із керівником проектів Хурсою Юлею Петрівною, учителем-методистом, учителем хімії вищої категорії вкотре долучилися до проектної діяльності й саме цей рік став для учителя ювілейним десятим! Десять років поспіль учні гімназії створюють цікаві хімічні проекти, які щовесни презентують на регіональному науково-практичному семінарі «Проектна технологія навчання хімії». Цього року до уваги конкурсантів та членів організаційного комітету був представлений проект «Дослідження ступеня забруднення повітря сульфур(IV) оксидом методом ліхеноіндикації» який розробила учениця 9-А класу Полтавської гімназії № 13 Альона Сухомлин.
    Усіх учнів – авторів проектів, по закінченні слухання захисту представлених робіт, урочисто нагородили дипломами учасників семінару. Кожен із доповідачів отримав великий обсяг нової інформації та море позитивних емоцій! Учні мали змогу поспілкуватися зі своїми однолітками із закладів середньої освіти міста та області, поділитися враженнями від виступів, відвідати майстер-клас для учнів «хімічний експериментаріум».