День ЦЗ у гімназії

Сьогодні, 27 квітня 2018 року, згідно з наказом управління освіти виконкому Полтавської міської ради та наказом директора Орловської Н.В. у Полтавській гімназії №13 проводиться День ЦЗ. Головним завданням є практичне відпрацювання заходів щодо захисту учасників освітнього процесу під час надзвичайних ситуацій. Організаційним комітетом ЦЗ закладу розроблено План проведення Дня ЦЗ.
  На тематичних годинах учні ознайомились із правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій, протипожежною безпекою, вчилися використовувати індивідуальні засоби захисту, надавати долікарську медичну допомогу. Учні усвідомили, що кожен з них має право на захист свого життя та здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого лиха та що система ЦЗ має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків екологічних,техногенних,природних і воєнних катастроф.
 На останньому уроці була змодельована ситуація евакуації працівників та учнів гімназії «Виявлено пожежу». Формування ЦЗ гімназії «Ланка пожежогасіння» відпрацьовувало дії при гасінні пожеж.
   Учасниками практичних заходів Дня цивільного захисту були всі працівники і учні закладу. Керівний склад показав ґрунтовні знання та практичні навички у виконанні своїх функціональних обов’язків. Учні виявили достатній рівень знань з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.