Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл»

03 травня 2018 року рій «Діти козака Сірка» Полтавської гімназії №13 узяв участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»). Цього разу юні патріоти пройшли етапи, що складалися з таких конкурсів: «Ватра» (мистецька композиція), «Відун» (завдання з історії України), «Рятівник» (надання долікарської медичної допомоги), «Линва» (перетягування каната), «Впоряд» (вишкіл), «Пластун» (рух за азимутом), стрільба, туристична смуга перешкод.
Представниками нашого рою стали Беспалий Євген, Бабич Віктор (9-А клас), Ольховик Денис (9-Б), Мамонтова Яна, Слободчикова Тетяна, Волошко Ілля (9-В клас), Кіндій Павло та Юхимець Артур (10-Б клас).
   За загальним результатом рій «Діти козака Сірка» посів ІІІ місце серед ЗЗСО Київського району.
Вітаємо наших переможців, котрі примножують славу Полтавської гімназії №13, своєю діяльністю та активною життєвою позицією.