Серед учнів початкової школи відбувся конкурс "Юний дослідник - 2018"

У наш час здатність до творчого пошуку, дослідження – неодмінна складова професійної компетентності у будь-якій галузі, та й загалом життєво необхідне вміння. Тому формувати це вміння треба з дитинства. Як же навчити дитину здобувати знання? Як розвивати пізнавальні процеси і формувати вміння застосовувати набуті уявлення у реальних умовах?
       У Полтавській гімназії №13 стало доброю традицією проведення серед учнів початкової школи щорічного конкурсу «Юний дослідник». Обрані дітьми теми, отримані результати досліджень викликають захоплення та подив у компетентного журі. Виготовлений власноруч шоколад або гідравлічна система, дослідження гарбології та «ефекту Моцарта», історія виникнення грошей, український оберіг – лялька-мотанка та пухнасті улюбленці котики. Діапазон дитячих захоплень та інтересів, як Всесвіт – безмежний! Дослідити, виготовити, застосувати і не спинитися на досягнутому! Учні представили свої роботи у різноманітних секціях:
         матеріалознавство («Якісний шоколад чи не дуже») – Кужель Софія (3-Г клас, науковий керівник Полякова Л.Г.);
         етнологія («Мотанки») – Мороз Софія (4-А клас, науковий керівник Скорик Т.О.);
         зоологія («Мої улюблені котики») – Грінченко Олександра (4-А клас, науковий керівник Скорик Т.О.);
         економіка («Історія грошей») – Літучий Нікіта (4-Б клас, науковий керівник Беспала О.П.);
         техніка («Роботи на гідравлічній системі») – Гнітій Костянтин (4-В клас, науковий керівник Кабанець Т.О.);
         екологія («Гарбологія – окремий напрямок науки екології») – Борищук Софія (4-Г клас, науковий керівник Степаненко С.П.);
         мистецтвознавство («Що таке «ефект Моцарта»?») – Казаріна Уляна (4-Д клас, науковий керівник Денисюк О.І.).