OsVita - з вірою в майбутнє!

16 травня 2018 року уже традиційно привітали і нагородили у м.Полтава переможців Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт МАН, професійно фахових змагань та переможців конкурсу «Учитель року - 2018». Щасливі та усміхнені обличчя учнів та педагогів переповнили Палац дозвілля «Листопад», серед яких було немало представників Полтавської гімназії №13. Інтелектуальну еліту міста привітали начальник управління освіти Леся Анатоліївна Марталішвілі та міський голова Олександр Федорович Мамай. Почесними грамотами та грошовими винагородами були відзначені 14 учнів та 15 педагогів нашої гімназії.
             Ще раз щиро вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів і нових перемог!
Жаботинська Софія, 6-А клас;
Питомець Єгор, 11-А клас;
Сухомлин Альона, 9-А клас;
Жварницький Олексій, 9-А клас;
Коломієць Юлія, 11-Б клас;
Грунтенко Дар’я, 8-А клас;
Михида Діана, 8-Б клас;
Вітковська Анна, 11-А клас;
Мартус Вікторія, 11-А клас;
Дзюба Аліна, 11-А клас;
Ткачук Даниїл, 11-Б клас;
Дрозд Дар’я, 10-Б клас;
Мархай Неллі, 11-А клас;
Лизенко Дарина, 9-А клас.