Відкриття пришкільного табору «Мультляндія»

Канікули! Канікули! Весела ця пора!
Нам хочеться співати – бо це наше життя!
Бо ми такі красиві, усміхнені щодня,
Сьогодні в нашім таборі чудове відкриття!
          Відкриття пришкільного табору «Мультляндія» Полтавської гімназії № 13 відбулося 31 травня 2018 року. Це святкове дійство, до якого сумлінно готувалися усі загони та їх керівники. Учні переконані, що саме тепер стартують літні канікули на повну силу.
          Усі учні поділені на 3 загони: «Смішарики», «Посіпаки», «Фіксики». Кожен загін має своїх вихователів. Свято розпочалося виконанням гімну. Діти почергово шикувалися і захищали назви своїх загонів та девізи. На святі панував хороший, піднесений, веселий настрій. На відкритті діти декламували вірші, співали пісні, виконували запальні танці. З вітальним словом до малечі звернулася начальник табору і побажала приємного, цікавого дозвілля. Наголосила про необхідність дотримання правил безпечної поведінки, бо найголовніше – це гарно відпочити, набратися сил та з гарним настроєм і приємними враженнями зустріти перші дні літніх канікул.
      А життя у таборі вируватиме… Кожен день буде наповнений новими враженнями, знайомствами, приємними моментами спілкування, зустрічами із прекрасним, захоплюючими конкурсами, змаганнями, екскурсіями, табірними іграми.