Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Мовний табір у нашій гімназії

Літній мовний табір – це поєднання приємного з корисним  -  відпочинок і вивчення іноземної мови.
          29 травня 2018 р. у Полтавській гімназії №13 відбулося відкриття літнього мовного табору “Cool Kids”, метою якого було створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення іноземної мови.
           Цього літа у таборі відпочивали, навчалися та змагалися 16 учнів 5-6-х класів. Для учнів було забезпечено належну організацію змістовного дозвілля. Учні перебували в мовному таборі з 09.00 до 12.00 години.
         Основне завдання, яке поставили вчителі перед початком роботи табору: виховання культури спілкування, прагнення до спілкування іноземною мовою, висловлення власних думок та поглядів іноземною мовою, розвиток та розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку та самовдосконалення. Вчителі обирали різні форми занять для забезпечення учнів знаннями з теми, які надалі будуть для них корисними в школі та у випадку спілкування поза межами в іншомовному середовищі.
Робота літнього мовного табору була спланована за тематичними днями, а саме: «Я, моя сім’я та друзі», «Покупки», «Моє місто», «Країнознавство», «Хобі», «Подорож», «Відпочинок та дозвілля». Роботу в таборі забезпечували вчителі англійської мови Л.В. Богдан, Р.В. Мітченок, Ю.М. Капустян, Т.Б. Браташевська, І.С. Падалка, О.П. Кухарчук, вчителі французької мови О.О. Мар’єнко, Т.О. Максимова та вчитель німецької мови Л.С. Ігнатович. Заняття проводилися у формі ігор, круглих столів, інсценування поставлених завдань та ситуацій, підготовки та захисту проектів, квесту.
Слід відзначити насичену й цікаву програму, яку допомагали готувати волонтери, студенти ПНТУ Юлія Головня, Антоніна Маркіна та учні 9-В класу Аня Карпенко, Карина Колінько, Олег Мордасов та Андрій Шкоденко.
         Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями у класній кімнаті. Заняття із вчителями школи змінювалися спілкуванням із волонтерами.
Було організовано дві захоплюючі екскурсії: пізнавальна екскурсія до садиби І.П. Котляревського, де діти змогли поглибити знання з рідної мови і літератури з обговоренням події іноземною мовою, адже міжпредметні зв’язки мають важливе значення у вивченні мов та екскурсія до обласної бібліотеки, де заняття проводили викладачі клубу «Вікно в Америку».
        Закриття табірної зміни відбулося у вигляді квесту, на якому діти показали все, чому навчилися, рухливими іграми, і звичайно, врученням сертифікатів за активну участь.
       Літній мовний табір дає можливість дітям вивчати англійську мову у цікавій формі, весело проводити час разом із друзями, розвивати свої таланти, отримувати пізнавальну інформацію, навчатися новому.
       Участь наших учнів у літньому мовному таборі має позитивні результати вже не перший рік. Такий висновок можна зробити на підставі проведеного опитування учасників мовного табору. Діти висловили бажання продовжувати практику мовних таборів щороку.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/155559080@N03/asets/72157696205867611{/gallery}