Розпочав свою роботу літній мовний табір для учнів 7-9 класів

12 червня розпочав свою роботу літній мовний табір для учнів 7-9 класів Полтавської гімназії №13 на базі Полтавського національного технічного університу імені Кондратюка (Українсько-Американський та Українсько-Британський центри культурного співробітництва) кафедри іноземної філології та перекладу. Заняття проводяться викладачами кафедри іноземної філології та перекладу, які пройшли стажування Британської Ради у м. Київ та мають відповідні сертифікати про рівень володіння англійською мовою С1: доц. Агейчева А. О. та ст. викл. Гунченко Ю.В. А також залучений волонтер Корпусу Миру США у ПолтНТУ Лінда Барбара Кац.
Учнів чекають не лише захоплюючі уроки, а й різноманітні екскурсії, розваги.
     Протягом двох тижнів перебування в таборі діти зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, поспілкуватися з іноземними волонтерами та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми діти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, вчитимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших.
      Ласкаво просимо в чарівний світ англійської мови!!!