Гурток англійської мови у таборі "Мультляндія"

Літо – найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити.
      Цього року в нашій гімназії в пришкільному таборі працював гурток англійської мови, де проводили заняття вчителі Костенко Н. О. та Капустян Ю. М. Заняття проводились в ігровій формі, з використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо. Навчання охоплювало тематику, що відповідає віковим особливостям та інтересам учнів: «Відпочинок і дозвілля», «Моя сім’я та друзі», «Природа», «Їжа», «Хобі».
        Кожне заняття присвячувалось окремій темі. Усі діти мали можливість продемонструвати свої знання іноземної мови з певної теми, а також брали активну участь в інтерактивних вправах, рухливих іграх та фізкультхвилинках.
        На День англійської мови були проведені змагання на свіжому повітрі. Три команди: «Посіпаки», «Фіксики» та «Смішарики» – мали нагоду позмагатися й узагальнити свої знання з англійської мови.
        Усі учасники з незабутніми враженнями та приємними спогадами про табір тепер із нетерпінням очікують наступних зустрічей із друзями та вчителями після закінчення літніх канікул.