Ось і завершив свою роботу літній мовний табір для учнів Полтавської гімназії №13 при Полтавському національному технічному університеті

Опубліковано в: Заходи

          Ось і завершив свою роботу літній мовний табір для учнів Полтавської гімназії №13 при Полтавському національному технічному університеті, де діти на цілих два тижні занурилися в атмосферу іншомовного спілкування та провели незабутній час . Учні разом з викладачами та студентами, а також волонтеркою від Корпусу Миру Ліндою Барбарою Кац розповідали один одному про себе, грали у веселі ігри та готували презентацію своїх груп.
Перебуваючи в таборі, учні покращили свої знання з англійської мови, розкрили свої здібності під час занять, адже тут створена атмосфера взаєморозуміння, співробітництва, довіри, взаємодопомоги. Нестандартні форми проведення занять надихають учнів на самовдосконалення, поглиблення набутих знань, пошуку матеріалу та нової для себе інформації.
          На завершення діти отримали свідоцтва та залишили свої відгуки.
"Я вважаю, що мені дійсно пощастило бути частиною такого заходу. Я дуже люблю англійську мову, тому готуватися кожного дня, шукати цікаві матеріали, грати в ігри саме англійською неймовірно захоплювало. Було дуже легко і приємно працювати під керівництвом викладачів кафедри іноземних ПолтНТУ та волонтерки Корпусу Миру Лінди Кац. Тож, можу сказати, що цей досвід ще довго не забудеться та, можливо, допоможе мені у майбутньому." ( Коваль Микола, учень Полтавської гімназії №13, 8-А клас)
        Гарного літа та приємного відпочинку!!!

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки