Маленькі гурмани 2-А класу

Піца, без сумніву, інтернаціональна страва. У кухні будь-якого народу завжди є свій особливий рецепт. І завжди це приголомшливо смачно і поживно. Вона улюблена як дорослими, так і дітьми. А якщо вона приготована власними руками! Невелике уточнення – маленькими дитячими рученятами!
           Учні 2-А класу відвідали Кулінарну школу Території дитячого дозвілля. Маленьким гурманам відкрили секрети приготування італійської піци, дали можливість створити свою, власну, неповторну! Вправні дитячі руки безпомилково виконували інструкції кухарів, міксуючи їх з невичерпною фантазією. Щира та доброзичлива атмосфера та коло друзів додали страві вишуканого смаку. Діти із задоволенням наминали за обидві щоки ароматні шматочки піци, відчуваючи себе не відвідувачами закладу, а справжніми шеф-кухарями.