У чарівні шати осінь чепуриться

Красива осінь вишиває клени
Червоним, жовтим, срібним, золотим.
А листя просить: – Виший нас зеленим!
Ми ще побудем, ще не облетим…

Ліна Костенко

Різнобарвна осінь. Середина жовтня. Тепло, сонячно. Ще не настав час осінніх дощів.   Все в природі  красиво. Вітру немає, жоден листочок не ворухнеться. Жовті та червоні листочки тримаються з останніх сил за свої рідні будинки-гілочки. Будь-якої миті може прокинутися злий вітер і тисячі листочків полетять у вічність ...А поки є ще час, 6-В вирішив милуватися творіннями осені.

Уся ця краса надихнула учнів, класного керівника Ігнатович Лілію Станіславівну та батьків зробити щось особливе, чудове, тендітне.

Дівчата та хлопці 6-В збирали природний матеріал, бавилися з листям, провели фото-сесію, багато жартували та сміялися.

І ось, завдяки дружньому колективу батьків та дітей було зроблено портрет  пані «Містичної осені». Загадкова, щедра, люба, вона залишиться з нами.

Здрастуй, осінь золота, пора земних щедрот й очей зачарування!