Збережи ялинку

17 жовтня 2018 року учні 9-их класів Полтавської гімназії № 13 відвідали свято « Екологи-2018», на якому підбивали підсумки плідної роботи учнівських та педагогічних колективів у сфері екології. Наші юні екологи отримали диплом за пропаганду серед учнівської молоді руху по збереженню хвойних дерев в обласному конкурсі- огляді «Збережи ялинку».

Метою цього конкурсу була популяризація серед учнів напрямку за збереження хвойних дерев та розвиток дитячої творчості.

Також на святі досвідчені екологи розповідали про основні напрямки роботи гуртків та екологічних конкурсів, спрямованих на збереження та розвиток довкілля. Тому конкурс «Збережи ялинку» є одним із ключиків до підтримання екологічної рівноваги.

Збережімо життєдайні ресурси нашої природи разом!