«Ліга Сміху Діти»

Ліга Сміху стала одним із найпопулярніших телевізійних гумористичних шоу. Дорослі та діти вступають у фан-клуби кращих команд Чемпіонатів, цитують жарти і з нетерпінням чекають нових випусків програм. Тож нова «Ліга Сміху Діти» пройшла вже вдруге в Полтаві.

29.11.2018 відбувся міський фестиваль «Ліга Сміху», що проходив на базі МБК.

Участь у ньому взяли команди 8 навчальних закладів. Були там і наші учні, котрі створили власну збірну. До неї увійшли Топоркова Діана, Беспалий Євгеній, Кіндій Павло, Лимар Анастасія, Матільда Шаріпова.

Ведучим фестивалю був Андрій Боблях (учасник команди «Manhattan»).

Цього року змінився і «зоряний» склад суддів, більшість із них – учасники самої «Ліги Сміху». Коміки з різних команд («СМТ», «Луганська збірна», «Ніколь Кідман») підбадьорювали глядачів і давали певні настанови учасникам. У журі були Стас Манько, Влад Стеблівський, Тимур Кабіров. Перемогу здобула Полтавська спеціалізована школа № 3, з чим її і вітаємо!

Наші гумористи виступили дуже достойно, зал був у захваті.

Бажаємо юним комікам яскравих перемог у майбутньому!