Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Осіння екскурсія 3-Г класу

…Полтава… Іду і ніжно милуюся містом… Яке ж ти красиве, моє рідне місто зараз, в цю золоту пору Осені! Багряної, срібної, замисленої…Тихо кружляє листя у повітрі, немов золоті небесні кораблики, і в такі ось миті так легко думається, дихається…
     Такою красою захотіла поділитися зі своїми учнями класний керівник 3-Г класу. Вона організувала для дітей оглядову екскурсію по місту, а також всі разом вони завітали до Музею-садиби Івана Котляревського, де 1769 року народився засновник нової української літератури Іван Петрович Котляревський. На Івановій горі розташовується на перший погляд нічим непримітна українська сільська хата. У дворі все також традиційно: сарай, комора, колодязь, а навколо невисокий тин. Але цей будиночок зовсім не простий. Зайшовши в середину хати, діти ніби перенеслися в ті часи, коли жив Котляревський. Познайомилися з побутом, звичаями та традиціями, які панували в сім’ї поета.
     Діти з великим задоволенням та користю провели час.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157658201952683{/gallery}