Різдвяні зустрічі

Морозяна зоряна ніч...Здається, що небо стало ближче. Уся природа поринає в сон, а в серці запалюється вогник надії на те, що світ навколо нас стане ще кращим, і тому серце наповнюється очікуванням дива...

З метою поширення німецької мови та традицій Німеччини у Полтавській гімназії №13 в 9В класі було проведено виховний захід, присвячений Різдву. Пані Уте Корнек з Німеччини та вчитель німецької мови О.В. Ляшенко запропонували школярам зануритися в справжню різдвяну атмосферу Німеччини та разом заспівати різдвяні пісні. Учням було приємно пригадати те, що вони знають про це свято, та дізнатись багато нового, а саме: історію святкування Різдва в Німеччині, символи та традиції свята, святкування його в родинах. Учні мали змогу поспілкуватися з носієм мови, перевіривши свої знання з німецької мови. Цікаво було спостерігати, як учні виконували творчі завдання, створювали креативні листи німецькому Діду Морозу і розказували, що саме вони хочуть отримати на Різдво. По закінченню зустрічі учні мали змогу поласували справжніми німецькими традиційними різдвяними ласощами, які пані Корнек власноруч напекла із вчителями німецької мови.