"Їжачок-лісовичок"

Яка красива і багата наша природа! Вона дарує нам незабутні звуки, фарби, види, кольори і корисні матеріали. Природні матеріали:  листя, каштани, шишки, жолуді, різноманітне насіння - відмінно підходять для виготовлення виробів. Поробки з природного матеріалу – це інструмент для вивчення навколишнього середовища і джерело фантазії, уяви, працьовитості.
     Учням 3-Г класу також дуже подобається виготовляти поробки з природного матеріалу. Причому їм цікавий не тільки результат, але і сам процесс виготовлення. Діти вчаться підбирати різні елементи за формою і кольором, складати з них фігурки птахів, тварин, комах, людей і навіть цілі композиції.
     На осінніх канікулах учні 3-Г класу не втрачали часу марно. Вони здійснили заочну подорож до лісу, зустрілися там з його мешканцями, згадали їх звички, спосіб життя. Потім всі діти виготовили портрет свого улюбленого мешканця лісу – їжачка-лісовичка.