Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Уміння читати – запорука гарного навчання!

Уміння читати – запорука гарного навчання. Але дуже важливо, щоб читати дітям було цікаво.
   29 жовтня учні 1–Г та 1–Б класів відвідали бібліотеку-філіал №6. Їх радо зустріли завідувач Усова Ірина Григорівна та працівники бібліотеки, які підготували для школярів цікаву та змістовну розповідь про виникнення та розвиток писемності, ознайомили з дитячими журналами та книжечками. Діти з цікавістю розглядали експозиції бібліотеки, відвідали абонемент та ігровий куточок. Відтепер кожен першокласник має змогу приходити до бібліотеки та користуватися обраною літературою в будь-який час. Працівники бібліотеки впевнені, що співпраця з учнями гімназії №13 продовжиться і надалі.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157660113843370{/gallery}
Детальніше в цій категорії: « "Їжачок-лісовичок" "Умілі рученята" »