План зимових канікул 2018-2019 н.р.
ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор гімназії Н.В. Орловська
План
виховних заходів
на зимових канікулах
у Полтавській гімназії №13
(з 31.12.2018 по 18.01.2018)
№ п/п |
Час |
Назва |
Форма |
Класи |
Місце проведення |
Відповідальні |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
Із 02 по 18 січня 2019 року в холі гімназії проводиться підвищення майстерності гри з настільного тенісу |
||||||
25.12.2018 (вівторок) |
||||||
1 |
11.00 |
«Снігова королева» |
Мюзикл |
2-В |
Театр ім. М. Гоголя |
Алєксєєнко І.М. |
02.01.2019 (середа) |
||||||
2 |
9.00-11.00 |
Тренування з волейболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
3 |
11.00-13.00 |
Тренування з баскетболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
4 |
10.00 |
«Прикрасимо ялинку» |
Виготовлення іграшок |
1-Б |
210 каб. |
Беспала О.П. |
5 |
10.00 |
Перегляд та обговорення фільму Параджанова «Тіні забутих предків» |
11-А |
48 каб. |
Шостак Л.І. |
|
6 |
10.00 |
Відвідання новорічної ялинки |
1-Є |
218 каб. |
Денисюк О.І. |
|
7 |
11.00 |
«На позитиві» |
Святково-розважальна програма |
9-Б |
МБК |
Мар’єнко О.О. |
03.01.2019 (четвер) |
||||||
8 |
9.00-11.00 |
Тренування з волейболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
9 |
11.00-13.00 |
Тренування з баскетболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
10 |
09.00 |
«Звичаї мого краю» |
Виховний захід |
2-В |
217 каб. |
Алєєксєєнко І.М. |
11 |
10.00 |
Екскурсія до музею І.П. Котляревського |
Екскурсія |
9-А |
Музей І.П. Котляревського |
Максимова Т.О. |
12 |
10.00 |
«Веселий олівець» |
Конкурс малюнків |
4-В, 4-Д |
105 каб. |
Карпенко Н.В., Колеснікова Н.В. |
13 |
12.00 |
«Розважальна дискотека» |
Відвідання МБК |
7-В |
МБК |
Романенко О.С. |
04.01.2019 (п’ятниця) |
||||||
14 |
9.00-11.00 |
Тренування з волейболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
15 |
11.00-13.00 |
Тренування з баскетболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
16 |
10.00 |
Казковий світ Астрід Ліндгрен |
Зустріч із бібліотекарями |
4-В, 4-Д |
105 каб. |
Карпенко Н.В., Колеснікова Н.В. |
17 |
10.00 |
Майстерня діда Мороза |
Виготовлення новорічних іграшок |
2-Б |
213 каб. |
Верещака О.С. |
18 |
10.00 |
Майстерня діда Мороза |
Виготовлення поробок |
1-Є |
218А каб. |
Денисюк О.І. |
19 |
10.00 |
Відвідування Художньої галереї ім. В. Ярошенка |
Виставка |
1-Б, 3-Б |
Художня галерея ім. В.Ярошенка |
Беспала О.П., Мирось Н.В. |
20 |
11.00 |
Відвідування Різдвяного містечка (ОЦЕВУМ) |
Екскурсія |
5-Д |
ОЦЕВУМ |
Гончарова Л.М. |
21 |
11.00 |
Відвідування кінотеатру |
Перегляд фільму |
5-Б |
Кінотеатр «Візорія» |
Мітченок Р.В. |
22 |
11.00 |
Відвідування кінотеатру |
Перегляд фільму |
9-Г |
ТРЦ «Екватор», «Мультиплекс» |
Сахацька С.А. |
05.01.2019 (субота) |
||||||
23 |
12.00 |
«Ніч перед Різдвом» |
вистава |
9-А |
Театр ім. М.Гоголя |
Максимова Т.О. |
06.01.2019 (неділя) |
||||||
24 |
17.00 |
«Святе Надвечір’я» |
Театралізоване дійство |
7-Б |
Манюненко В.П. |
|
08.01.2019 (вівторок) |
||||||
25 |
9.00-11.00 |
Тренування з волейболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
26 |
11.00-13.00 |
Тренування з баскетболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
27 |
10.00 |
«Традиції та звичаї Різдва» |
Конкурс колядок |
2-гі кл. |
213 каб. |
Верещака О.С. |
28 |
11.00 |
Відвідування Художньої галереї ім. В. Ярошенка |
Виставка |
10-А, 10-Б |
Художня галерея ім. В.Ярошенка |
Панкєєва Ж.М., Дордіна О.В. |
29 |
12.00 |
Відвідування кінотеатру |
Перегляд фільму |
6-А |
ТРЦ «Екватор», «Мультиплекс» |
Мироненко М.І. |
30 |
12.00 |
«Цікава бібліотека» |
Виховний захід |
3-В |
Бібліотека-філіал №6 |
Луханіна Л.О. |
09.01.2019 (середа) |
||||||
31 |
9.00-11.00 |
Тренування з волейболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
32 |
11.00-13.00 |
Тренування з баскетболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
33 |
10.00 |
Екскурсія до Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського |
екскурсія |
4-А, 4-Б, 4-Г |
Полтавський краєзнавчий музей ім. В. Кричевського |
Ковальова Л.О., Зуб Ю.С., Полякова Л.Г. |
34 |
10.00 |
«Новорічний вернісаж» |
Конкурс сніжинок |
2-гі кл. |
103 каб. |
Тоцька І.О. |
35 |
10.00 |
«Весела зима» |
Конкурс малюнків |
3-ті кл. |
108 каб. |
Луханіна Л.О. |
10.01.2019 (четвер) |
||||||
36 |
9.00-11.00 |
Тренування з волейболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
37 |
11.00-13.00 |
Тренування з баскетболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
38 |
10.00 |
«Зимові химери» |
оригамі |
1-А, 2-А |
109 каб. |
Скорик Т.О., Мошак І.Л.
|
39 |
10.00 |
Екскурсія до Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського |
екскурсія |
2-Г |
Полтавський краєзнавчий музей ім. В. Кричевського |
Тоцька І.О. |
40 |
11.00 |
«Снігова королева» |
Відвідування театру |
5-А |
Театр ім. М.Гоголя |
Лагута Н.С. |
11.01.2019 (п’ятниця) |
||||||
41 |
9.00-11.00 |
Тренування з волейболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
42 |
11.00-13.00 |
Тренування з баскетболу |
Спортивний зал |
Романенко В.В. |
||
43 |
09.00 |
Виготовлення цукерок |
Екскурсія (майстер-клас) |
1-А, 2-А |
«Цукерня» |
Скорик Т.О., Мошак І.Л. |
44 |
10.00 |
«Зимові забави біля ялинки» |
Екскурсія |
10-А |
Театральна площа |
Панкєєва Ж.М. |
45 |
10.00 |
«Цікава математика» |
Вікторина |
4-А, 4-Б |
213 каб. |
Ковальова Л.О., Зуб Ю.С. |
46 |
10.00 |
Екскурсія до Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського |
Екскурсія |
2-Д |
Полтавський краєзнавчий музей ім. В. Кричевського |
Одринська М.А. |
47 |
10.00 |
Прогулянка містом |
Екскурсія |
5-В, 6-Г, 7-А |
Центральна ялинка |
Оверчук І.В., Скоробагатова М.Д., Шершньова О.А. |
13.01.2019 (субота) |
||||||
48 |
12.00 |
«Маланка» |
розваги |
7-Б |
Центральна ялинка |
Манюненко В.П. |
14.01.2019 (понеділок) |
||||||
49 |
9.00-11.00 |
Тренування з волейболу |
Спортивний зал |
Гученко А.М. |
||
50 |
11.00-13.00 |
Тренування з баскетболу |
Спортивний зал |
Приходько П.М. |
||
51 |
09.00 |
«Новорічна скринька» |
Майстре-клас |
3-Б |
103 каб. |
Мирось Н.В. |
52 |
10.00 |
«Новорічна казка» |
Вистава |
5-Г |
Театр ім. М. Гоголя |
Гученко А.М. |
53 |
|
Поїздка в Яремче (14.01-19.01.2019) |
екскурсія |
8-Б |
м. Яремче |
Пасішний С.О. |
15.01.2019 (вівторок) |
||||||
54 |
9.00-11.00 |
Тренування з волейболу |
Спортивний зал |
Гученко А.М. |
||
55 |
11.00-13.00 |
Тренування з баскетболу |
Спортивний зал |
Приходько П.М. |
||
56 |
12.00 |
«Чарівні сніжинки» |
Майстер-клас |
1-В |
213 каб. |
Кабанець Т.О. |
57 |
12.00 |
«Новорічна казка» |
вікторина |
2-Д |
102 каб. |
Одринська М.А. |
58 |
12.00 |
Відвідування виставки у художньому салоні |
виставка |
8-В |
Художній салон |
Богдан Л.В. |
16.01.2019 (середа) |
||||||
59 |
9.00-11.00 |
Тренування з волейболу |
Спортивний зал |
Гученко А.М. |
||
60 |
11.00-13.00 |
Тренування з баскетболу |
Спортивний зал |
Приходько П.М. |
||
61 |
10.00 |
«Що? Де? Коли?» |
Інтелектуальна гра |
4-Г |
102 каб. |
Полякова Л.Г. |
62 |
10.00 |
Відвідування Художньої галереї ім. В. Ярошенка |
виставка |
6-Б |
Художня галерея ім. В.Ярошенка |
Браташевська Т.Б. |
63 |
11.00 |
Екскурсія до Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського |
екскурсія |
1-В |
Полтавський краєзнавчий музей ім. В. Кричевського |
Кабанець Т.О. |
17.01.2019 (четвер) |
||||||
64 |
9.00-11.00 |
Тренування з волейболу |
Спортивний зал |
Гученко А.М. |
||
65 |
11.00-13.00 |
Тренування з баскетболу |
Спортивний зал |
Приходько П.М. |
||
66 |
11.00 |
Відвідування Художньої галереї ім. В. Ярошенка |
Виставка |
8-В |
Художня галерея ім. В.Ярошенка |
Богдан Л.В. |
18.01.2019 (п’ятниця) |
||||||
67 |
9.00-11.00 |
Тренування з волейболу |
Спортивний зал |
Гученко А.М. |
||
68 |
11.00-13.00 |
Тренування з баскетболу |
Спортивний зал |
Приходько П.М. |
||
69 |
10.00 |
Відвідування «Турбіни» |
Гра в боулінг |
11-Б |
ТРЦ «Екватор», «Турбіна» |
Євтушенко О.В. |
70 |
11.00 |
Відвідування музею В.Г. Короленка |
Екскурсія |
6-Б |
Музей В.Г. Короленка |
Браташевська Т.Б. |
71 |
11.00 |
«Нагодуй птахів» |
Екологічна година |
1-Г |
103 каб. |
Степаненко С.П. |
72 |
11.00 |
Відвідування кінотеатру |
Перегляд фільму |
5-В, 5-Г, 6-В, 6-Г, 7-А |
ТРЦ «Екватор», «Мультиплекс» |
Оверчук І.В., Гученко А.М., Ігнатович Л.С., Скоробагатова М.Д., Шершньова О.І. |
73 |
11.00 |
Відвідування ковзанки |
Катання на ковзанах |
9-В |
ТРЦ «Екватор», ковзанка |
Ляшенко О.В. |
74 |
11.00 |
Новорічні ласощі (виготовлення й дегустація) |
Майстер-клас |
5-А |
Львівська майстерня шоколаду |
Лагута Н.С. |
Спортивний зал, бібліотека та гуртки працюють за встановленим розкладом
Погоджено заступник директора з виховної роботи Пожидаєва І.А.