Народні ігри у 3-А та 3-Б класах

«Гра - це величезне світле вікно, крізь яке в духовний світ дитини вливається живлючий потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра - це іскра, що засвічує вогник допитливості».
В. О. Сухомлинський
         Народні ігри - це історія народу, оскільки вони відображають життя кожної епохи. Крім того, це чудовий спосіб відпочинку та зміцнення здоров’я, адже в усі часи піклування про здоров'я дітей посідало чільне місце в житті українців.
         30 жовтня учні 3-А та 3-Б класів спробували відтворити ігри, які були популярними серед українських дітлахів у минулі часи. Дітей захопили сюжети ігор «Смик», «Кіт Опанас», «Камінець», «Латка», «Довга лоза». Учні із задоволенням вивчили народні лічилки, вірші до ігор. Цей захід - це не лише намагання викликати бажання грати в народні ігри, а й виховання поваги до надбань українського народу, до мови, традицій та обрядів.