Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Хелловінські розваги

Хелловін – містичне свято, що з кожним роком набуває все більшої популярності у нас в Україні. Не залишилися осторонь цієї події й учні нашої гімназії. Зокрема учасники шкільного театрального гуртка «Маска» (Кривоніс Єлизавета, Демидова Катерина із 6-Б класу та Лісовська Вікторія, Мирось Марія, Шевченко Марія, Осінська Анастасія та Мошенець Анастасія із 8-А класу) на чолі зі своїм творчим керівником Манюненко Вікторією Петрівною представили на розсуд учнівського загалу театральну постановку «Хелловінські розваги».
         Переглянути дійство мали можливість учні 6-Б та 8-А класів. «Нечиста сила» всіляко намагалася залякати школярів, жартувала з ними та чинила всілякі маленькі капості. Баба Яга змусила найговіркіших позмагатися у вимові магічної скоромовки-заклинання «Чапля чахла, чапля сохла, чапля здохла». Кікімора змогла насолодитися демонстрацією найстрашніших гримас у виконанні особливо емоційних дітей, а Летюча Миша запропонувала найсміливішим випити на швидкість цілу склянку «крові».
       Учням від побаченого перехоплювало подих, вони були у захваті від побаченого та почутого, а вся «нечисть», отримавши задоволення від влаштованого шабашу з побажаннями «бути лякливими й жить страшнувато» на мітлі Відьми полетіли «додому, до рідної хати».
З нетерпінням будемо чекати нових зустрічей і нових постановок від «Маски».

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157660354764700{/gallery}