Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

6-Г та 7-Б у "Дитячій Планеті"

Канікули – це завжди добре. Особливо радує тиждень відпочинку від шкільних занять у кінці жовтня, коли холоднішає і псується погода. Осінь втрачає свої яскраві різнокольорові фарби і стає сіро-коричневою, дощовою і непривітною. Зараз особливо важко вранці вставати й кудись іти, тим більше бути бадьорим і жадібним до знань. Так що осінні канікули в самий раз! 7-Б і 6-Г класи на канікулах відвідали розважальний центр «Дитяча Планета».
        «Дитяча Планета» в Полтаві - це розважальний комплекс для активного відпочинку дітей, в якому більше 2000 м? обладнано спеціально для розваг, відпочинку.
       Величезна батутна зона, надувні гірки, каруселі, багатоповерховий лабіринт, «тарзанка», поролонові ями - усе це, а також безліч інших атракціонів чекало на школярів на території «Дитячої Планети» . День пройшов вдало і насичено! Діти були дуже задоволені!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157658433606824{/gallery}