Екскурсії 2-Є класу

У зв’язку з початком місячника пожежної безпеки 01.10.15 р. в 2-Є класі було проведено екскурсію до Музею пожежної охорони. Діти з глибоким інтересом слухали розповідь екскурсовода, дивилися цікаві інсценізації різних тематичних подій, розглядали пожежний інвентар, костюми, задавали питання. В процесі екскурсії учні отримали багато необхідної інформації, порівнювали все з життєвим досвідом, виявили бажання допомагати працівникам служби та навіть в майбутньому отримати цю професію.

Під час осінніх канікул 28.10.15 р. для учнів 2-Є класу було проведено екскурсію до хлібного заводу «Кулиничі». Діти із захопленням та інтересом сприйняли розповідь екскурсовода про технологію виготовлення харчових продуктів із борошна, розглядали інвентар пекарів, слухали про їх складну і відповідальну роботу, задавали питання, цікавилися, побачили різні етапи виготовлення хліба, ласували гостинцями. В результаті позашкільного заходу можна зробити висновок про глибоку виховну цінність та значимість даного виду роботи.