Ми вдячні за цінний подарунок

У рамках реалізації Міської програми партнерства між Полтавою та німецькими містами землі Фільдер 2 жовтня Полтавську гімназію № 13 відвідали бургомістр Лайнфельден-Ехтердінґену пан Кленком та керівник відділу партнерств пані Треніна. Адміністрація гімназії на чолі з директором Орловською Н.В. та учні гостинно зустріли делегацію.
       Учасники зустрічі обмінялися привітаннями: учні гімназії - німецьку делегацію з Днем об’єднання Німеччини, а гості – з Днем працівника освіти керівництво та вчителів закладу. Для майбутнього розвитку гімназії пан Кленком вручив директору гімназії Орловській Н.В. грошовий подарунок у сумі 50 євро. За ці кошти гімназією була придбана мультимедійна акустична система, яка буде використовуватися педагогами під час уроків та виховних заходів. Ми щиро вдячні бургомістрові Лайнфельден-Ехтердінґену пану Кленкому за турботу про нашу гімназію та цінний подарунок!